• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Znikające jednostki

  • Rozpoczynający wątek Feragas
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jak widać błąd z znikającymi jednostkami nadal aktualny...

23m69s9.jpg
 

DeletedUser

Guest
Potwierdzam... Błąd występuje w Chrome, niezależnie od systemu operacyjnego. Widziałem zarówno na Windowsie jak i Ubuntu.
 

DeletedUser192

Guest
też mam ten błąd. występuje on nawet na jednostkach które kilka sekund temu na poprzedniej bitwie wyświetlały się poprawnie. po przeładowaniu gry (f5) w następnej bitwie ZAWSZE wszystko się dobrze wyświetla.

przeglądarka: Chrome Wersja 43.0.2357.132 m + Win 7 64
 

DeletedUser95

Guest
Tak,mam ten blad bardzo czesto.Refresh zawsze go naprawia,ale jest wkurzajacy(uzywam Chrome).
 

DeletedUser192

Guest
ciekawa rzecz.

jak mamy w bitwie niewidoczne jednostki (a to myli bardzo w przypadku map gdzie mozna zablokować jednostki) można bez problemu wymusić F5. po wczytaniu miasta będzie komunikat czy chcemy wrócić do bitwy tam gdzie ją zostawiliśmy.
 

DeletedUser

Guest
Mi się taki coś przydarzało jak odpalałem grę na Operze. Na Waterfoxie jeszcze mi się nie zdarzył.
 

DeletedUser14

Guest
Mi na Becie takie rzeczy się zdarzały, ale tutaj od początku gry - w ogóle. W obu przypadkach ta sama przeglądarka, FF.
 

DeletedUser13

Guest
u mnie na chrome, jedna na trzy walki tak wygląda (na becie było identycznie).
 
Status
Zamknięty.
Do góry