• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd Znikające literki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1470
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1470

Guest
Od jakiegos czasu jest problem z napisaniem wiadomosci tzn, kiedy pisze tekst i chce cos poprawic w środku wypowiedzi to znika mi to co juz napisalam i zostaje zastąpione nowym slowem, wiec juz do konca wiadomosci trzeba pisac wszystko jeszcze raz. Jest to bardzo problematyczne przy dlugich wiadomosciach, szczególnie teraz kiedy trwaja przygody bract, nawet glupiej literowki nie mozna poprawic bez pisania calego tekstu ponownie.
 

DeletedUser626

Guest
Macie na myśli kasację tekstu przy pisaniu "ą" czy coś innego?
 

DeletedUser1470

Guest
Cos innego: jesli chce cos zmienic w srodku wiadomosci np dopisac jakis wyraz to zamiast niego kasuje mi sie wyraz pomiedzy jednym a drugim wyrazem to kasuje mi sie to wszystko co jest dlaej w wiadomosci i musze przepisywac tekst juz do konca. Przyklad:
Ala ma kota -> Agataa kota (m zjadlo) jak dam spacje to zje "a" i tak dalej...
 

DeletedUser174

Guest
a może insert by pomógł???

myślałam ze problem dotyczy tego, że czasami kursor ląduje w dowolnie wybranym miejscu i wychodzą kwiatki. taaa... żeby chociaż czasami
 

DeletedUser626

Guest
To co kimimora napisała - to jest działanie przycisku "Insert" ("Ins" czasem) na klawiaturze, wystarczy go wcisnąć ponownie, żeby pisać bez kasowania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry