• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Znikające Powiadomienia [17686]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser352
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser352

Guest
Po przyjęciu lub wywaleniu z Bractwa znika możliwość czytania powiadomień :(
 

Deleted User - 172852

Guest
Mam to samo. I problem dotyczy całego bractwa.
Po usunięciu lub przyjęciu kogoś, całe bractwo ma kłopot z powiadomieniami. Lista się nie ładuje :(
 

DeletedUser2043

Guest
U mnie to samo, ktoś opuścił bractwo i teraz nikt w bractwie nie może zajrzeć do powiadomień
 

DeletedUser1842

Guest
Wszystko pięknie ładnie opisane (mam podobnie), ale co na to moderatorzy? Kiedy podejmą temat i odpiszą co dalej z tym problemem mają zamiar zrobić?
 

DeletedUser626

Guest
Problem jest znany i zgłoszony do naprawy, nasi programiści nad tym pracują. Przepraszamy za problemy spowodowane tym błędem.
 

DeletedUser2276

Guest
Witam. Gdy próbuję włączyć powiadomienia, cały czas jest napisane "ładowanie powiadomień", czekam kilka minut, odświeżam stronę, nic nie pomaga. Proszę o pomoc.
Edit: Przepraszam, pomyliłem działy (miałem otwarte dwa). Proszę o przeniesienie tematu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser626

Guest
Błąd pojawia się gdy wśród powiadomień znajdują się informacje o zmianach w Bractwie, np. przyjęcie nowej osoby, i znika, gdy uszkodzony wpis zostanie zepchnięty na dalsze strony. Zostanie to naprawione w najbliższej aktualizacji tj. 31 sierpnia.
 

DeletedUser174

Guest
Programiści pracują nad naprawą już, a my zgłosiliśmy ten błąd do naprawy hotfixem, czyli bez czekania na aktualizację, gdy tylko będzie to możliwe.
Przepraszamy za niedogodności.

post z 18 sierpnia!!! coś mało gorący ten "hotfix"
 

DeletedUser626

Guest
Niestety błąd udało się naprawić dopiero w czwartek (24.08), nie było więc jeszcze okazji do zrobienia hotfixa. Nie wiem czy na pewno go nie będzie w przyszłym tygodniu, ale podejrzewam że nie, bo hotfixy są ryzykowne i robi się je, gdy można zaoszczędzić tydzień czy dwa, a nie 3 dni, dlatego napisałam o 31 sierpnia.

Jakub - zajrzenie do powiadomień nic Ci nie da, jeśli znajduje się w nich uszkodzony wpis. Możesz złote łapki sprawdzić na liście Bractwa i sprawdzając powiadomienia w mieście (portrety z nazwami), ale to jest droga dookoła, a nie rozwiązanie problemu.
 

DeletedUser2076

Guest
Ja mogę napisać tylko tyle - to pokazuje klasę programistów w InnoGames. Teoretycznie stosują system kontroli wersji (chyba, że końcówki numerów w wersji gry dodają bo wszyscy dodają to oni gorsi nie będą),a praktycznie nie potrafią dojść gdzie zmienili linijkę, która nagle uszkodziła wiadomości (bo nie optuję, że przebudowali pół kodu - w taki wypadku po co im kontrola wersji...). Szczególnie wiedząc co uszkadza te wiadomości. To nawet nie wymagana nazywania po imieniu.
 

DeletedUser2285

Guest
u mnie nie działają powiadomienia. Jak klikam na powiadomienia włącza się panel i ciągle wyświetla się ładowanie powiadomień
 
Status
Zamknięty.
Do góry