• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Potwierdzone Znikające rezydencje

G4PISZONEK

Wędrowiec
W aplikacji przy anulowaniu rozbudowy rezydencji są one automatycznie usuwane z gry. Gra usunęła mi w ten sposób 2 rezydencje 26 poziomu. Na nowo postawionych przy anulowaniu rozbudowy dzieje się to samo. Po prostu znikają. Support uważa, ze sama je sobie skasowałam, co jest nieprawda. Mam nagrane dwa filmy pokazujące jak znikają rezydencje przy anulowaniu rozbudowy, ale anie poprzez support w grze ani tutaj nie ma ich jak zamieścić. Tutaj są tylko informacje, ze pliki są za duże. Pomoże ktoś?
 

DeletedUser174

Guest
to że nowo postawione budynki też znikają nie jest niczym dziwnym... ich fizycznie nie ma na mieście, więc anulowanie budowy = usunięcie budynku /swoją drogą trzeba mieć refleks aby anulować budowę, która trwa 10 sek/

a nie przenosiłaś żadnych budynków w międzyczasie? na apce bardzo łatwo jest przypadkiem skasować sobie budynki... a ostatnio przycisk >$< jest jakoś wybitnie czuły :( czasami mi sie załącza tylko przy przesuwaniu miasta i o mały włos budynki nie poszły sie kochać... jakimś cudem w ostatniej chwili zauważyłam, bo cudaka mi chciało skasować
Przypadkowe usunięcie jest bardzo prawdopodobne na apce. I kilka osób juz doświadczyło tego "szczęścia". Trzeba naprawdę uważać, bo można sie nieźle wkopać
 

G4PISZONEK

Wędrowiec
Nic nie robiłam. Obecnie buduje rezydencje na poziomie 1. Rozbudowuje ja do poziomu 2. W trakcie rozbudowy do poziomu drugiego robię anuluj budowanie. Rezydencja znika. To normalne??? To samo się dzieje, gdy rozbudowuje do poziomu 3. To samo się zadziało gdy rozbudowywałam do poziomu 27. Każdorazowe anulowanie rozbudowy do poziomu >=2 usuwa mi rezydencje.
 

DeletedUser174

Guest
o ile nie tykasz kliku "sprzedaj" (symbol $) to to nie jest normalne
 
Rezydencja znika. To normalne???
Oczywiscie, ze to nie jest normalne. W innym temacie ktos juz Ci poradzil, bys
wrzucila filmiki na np. youtube. Najlepiej tak wlasnie zrob i przeslij linki ludziom
z supportu. Pomijajac kwestie rozwiazania problemu jako takiego na Twoim
miejscu poprosilbym po prostu o zwrot usunietych budynkow, maja mozliwosc
to zrobic. Pytanie czy zechca... Ale sprobowac warto, znam podobne, choc
nie identyczne przypadki w ktorych support szedl graczom na reke.
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Gdyby komuś jeszcze przydarzyły się takie znikające budynki, to piszcie do Supportu. W takiej sytuacji jak u G4PISZONEK, będą przywrócone.
 
Do góry