• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione znikajace zadania [19803]

Status
Zamknięty.

DeletedUser2701

Guest
Brak jakiejkolwiek informacji o naprawie tego błędu przy updacie to jakaś porażka. Widzę, że chyba przerwę od gry trzeba zrobić, bo to jest totalna ignorancja. To jest wprost żałosne i nie profesjonalne niemieckiej firmy(co naprawdę dziwi bo Niemcy to symbol solidności i rzetelności) wobec graczy aby męczyć ich z takimi błędami a gra ma ich mnóstwo. Ostatnie dni przelały falę goryczy bo błąd się nasilił na tyle, że nie można było normalnie grać i robić zadań powtarzalnych. Mam ochotę wysmarować im "piękną" recenzję o tej grze i podejścia do grających i puścić to w neta i YT. Inno lansuję tę grę aby przekonać graczy do siebie a potem ma ich w dupie i się z nimi nie liczy.
Czy łaskawa pani Dragomira mogłaby coś napisać nam tutaj czy WOGÓLE jest coś robione w tym kierunku aby wyeliminować błąd, którego wcześniej nie było? Ja odnoszę wrażenie, że każdy update rozwala tę grę coraz bardziej. Jeden błąd naprawią a 5 innych zepsują. Nie chowajmy głowy w piasek i nie udawajmy, że nic się nie dzieje, bo to śmiech na sali jest. Ta gra w takim stadium rozwoju i TEMPIEEEEE nigdy nie zostanie oficjalnie zamknięta a wersja Beta to iście śmieszny żart jak suchar Karola Strasburgera z Familiady:)
Proszę o odpowiedz bo przynajmniej będę wiedział czy robić sobie przerwę od gry i na jak długo bo człowiek ma się relaksować przy grze a nie się denerwować i irytować. Pozdrawiam
 

DeletedUser1852

Guest
Ja już sobie od gry zrobiłem przerwę, a jak widzę ikonę skrótu to zanim jeszcze kliknę to mi się już odechciewa. I właśnie przegiął pałę ten błąd.
 

DeletedUser2701

Guest
Tradycja nikt się nie zainteresował problemem. Błąd jak występował tak występuje.
 

jakub357

Łucznik
Ja się już całkiem przyzwyczaiłem do błędu. Potrzeba matką wynalazku. Polecam każdemu, kto nie chce sobie pruć nerwów. Jeszcze trochę poczekamy z naprawą.
 

jakub357

Łucznik
Zdrowe podejście :) jeszcze to naprawią jak kupca
Daj spokój - właśnie zaktualizowałem apkę mobilną, gdzie wprowadzili nowy system dodawania ofert na Rynek. Porażka, bo zupełnie nie widać jakie ma się surowce. Wcześniej było bardziej przejrzyście, bo można było zaglądać do zakładki ,,Wystaw", aby zobaczyć co trzeba jeszcze kupić na rynku. Teraz jest to utrudnione.
 

DeletedUser110

Guest
Potwierdzam. Poprzedni system wystawiania był znacznie lepszy.
 

jakub357

Łucznik
To znaczy, obecny jest całkiem wygodny - wystarczy paluchem nacisnąć na ogromny znak plus. Tylko czemu by nie dodać, jak też było, u góry przy pasku, aktualny stan surowców?
 

jakub357

Łucznik
W Aplikacji błąd będzie naprawiony, według opisu najnowszej aktualizacji. Pytanie, co z wersją przegladarkową?
 
Ostatnia edycja:

Azulena

Rozbójnik
Błąd ze znikaniem zadań przy ich przewijaniu miałam, jakoś "się naprawił" ;) bo nie wiem, czy to była zasługa IG... :p

Dziś, kiedy zadań jest 4 razy więcej z okazji przygód, błąd powrócił.

Niby odświeżenie strony to chwila... ale jednak to kilkanaście sekund lub więcej, a czas jest cenny, bo te zadania "przygodowe" wiele razy trzeba przewinąć.
Nie mam na to najmniejszej ochoty, ale obiecałam moim Graczom z Bractwa, że się włączę, jeśli ktoś zechce robić. No niestety, jednak kilka osób coś próbuje robić....

Mam przykre wrażenie, że gra się sypie ze wszystkich stron... :(
Czy IG nie mogło by zespołu od FoE na tydzień przenieść do Elve? ;) Może szybciej znajdą źródła błędów...
 

DeletedUser2340

Guest
@Dragomira a ja chciałbym wiedzieć czy takie same błędy występują na becie.
Patrząc na godziny w których błąd występuje najczęściej podejrzewam, że chodzi o serwery. Czemu w ciągu dnia tych błędów jest mniej? Występują rzadziej.
I drugie pytanie, pewnie czysto teoretyczne patrząc na ranking. Co w przypadku gdy taka zawieszka trafi się w ostatniej minucie przygody? A tu mogłby kazdy punkt decydować, prawda? U mnie ponowne logowanie trwa ok. 1 minutę. I co wtedy?
 

Azulena

Rozbójnik
Miałam spokój z zadaniami przez jakiś czas, a dziś, w przeddzień eventu, znowu mi znikły.

Jak w innym wątku pisze Dragomira, zadania powtarzalne nie są aż tak istotne, żeby się przejmować, ale jutro zaczyna się event!
 

DeletedUser626

Guest
Błąd nie ma wpływu na zadania wielkanocne, ale tak czy inaczej powinien zniknąć w 1.50 (czwartek).

Nie przypominam sobie, bym pisała kiedykolwiek, że zadania powtarzalne są nieistotne lub się nimi nie przejmujemy.
 

Azulena

Rozbójnik
Rzeczywiście nie - ale w irytacji tak zrozumiałam zdanie:

"Nagrody z zadań powtarzalnych są symboliczne i często więcej tracicie czekając na odpowiedź, niż zyskacie. Nikomu oczywiście pomocy nie odmówimy, jeśli tylko faktycznie wykryjemy błąd i zadanie będzie wciąż otwarte."

Ta gra niestety dostarcza ostatnio masę okazji do irytowania się.
A na początku było tu tak miło i spokojnie... wszystko działało, nie było co chwilę aktualizacji... Stare przysłowia naprawdę są mądre, jak to: "Lepsze jest wrogiem dobrego". ;)


//Edit: To było w kontekście czekania 12h na zaliczenie zadania, które daje 100 monet - jeśli Gracz wybierze czekanie, to oczywiście zadanie naprawimy bez względu na to, jaka jest wartość nagrody. //Drago
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry