• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Znikajacy kursor podczas zbierania produkcji

Kursor czasem po prostu znika w trakcie zbierania produkcji z kilku budynkow na raz (z wcisnietym lewym przyciskiem myszy). Zdarza mi sie to przy co drugim-trzecim zbiorze. Nie gra przy tym roli, czy chodzi o produkcje w warsztatach, manufakturach, bibliotekach czy w innych budynkach. Jest to takze niezalezne od serwera i od przegladarki (Chrome i Brave). Dzieje sie tak od kilku dni.

Dla mnie to spory problem, bo niektore produkcje zbieram w niebezpiecznej bliskosci np. Koszar czy Obozu Najemnikow, gdzie przypadkowe, przedwczesne zebranie produkcji wojska oznacza de facto strate nawet kilkudziesieciu godzin (do 65h w najgorszym przypadku). Nie widzac kursora, nie jestem w stanie unikac takich pulapek. Kursor pojawia sie znow dopiero po puszczeniu przycisku myszy, wiec operacje zbierania produkcji z budynkow wykonuje coraz czesciej na raty, zamiast jednym ciagiem.
To niby drobnostka, ale w moim odczuciu znacznie pogarsza sie przez to plynnosc i komfort gry.
 
Ostatnia edycja:

visit0r

Paladyn
zakładam że posiadasz windows 10, masz aktywny dzwiek powiadomien systemowych? od czasu migracji z win 7 na 10 mam taki sam motyw ze znikaniem kursora i za kazdym razem jest dzwiek powiadomienia o braku sprzetu jakby mysz znikala na sekunde z systemu
 
Dzieki Visit0r, poszperam w necie i poszukam dokladniejszych info na ten temat. Niewykluczone, ze masz racje, choc przeciwko Twojej teorii przemawiaja 2 rzeczy:
1. Gdyby mysz choc na sekunde znikala z systemu, to przeslalby dzialac tez zbior, tymczasem zbior dalej dziala, tyle, ze "na slepo", bez widocznego kursora.
2. Kursor nie znika mi w zadnej innej aplikacji, tylko w przegladarce na zakladce z Elvenarem i to tylko po rozpoczeciu zbioru. Choc przyznaje, ze to jeszcze o niczym nie swiadczy, w koncu w zadnej innej aplikacji nie jezdze kursorem po ekranie z wcisnietym przyciskiem myszy..

Tak czy inaczej jest to juz jakis punkt zaczepienia, thx :)
 
Do góry