• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone "Znikanie" budynków

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser772
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser772

Guest
Po ostatniej gruntownej zmianie wyglądu mojego miasta przypomniało mi się jak w innej grze, w której jest mnóstwo budynków podobnie jak tu, wprowadzono coś takiego
h7gsjk.jpg

Ostatnio nieźle się namęczyłem, żeby ustawić drogi - budynki są coraz wyższe, "gęste", dróg nie widać a ja głowię się, gdzie to niby jeszcze połączenia nie ma, bo zwyczajnie nie widzę. Chwytam potem każdy budynek i szukam. Myślę, że stworzenie takiego jakby, hm, podglądu budynków ułatwiłoby wstawianie drogi. To nie schowek, każdy budynek stoi, zresztą chyba ten screen najlepiej oddaje sens mojego pomysłu, więc mam nadzieję, że będzie on wart rozpatrzenia :)
 

DeletedUser449

Guest
Podczas przenoszenia budynków, gdy masz cokolwiek pod kursorem (np. przenosisz odcinek drogi), budynki stają się przeźroczyste. Pozwala to skutecznie przeczesać teren w poszukiwaniu zapomnianych odcinków dróg czy brakującego połączenia. Przeźroczystość wydaje mi się lepszym rozwiązaniem, lecz jeśli to za mało i wielu graczy nadal niewystarczająco dobrze widzi miejsce za budynkami - można zwiększyć przeźroczystość.
 

DeletedUser772

Guest
Bardzo słaba jest ta przezroczystość :( Ja osobiście widzę niewielką różnicę, zresztą to przeczesywanie miasta niewiele się różni od mojego chwytania budynków i sprawdzania co jest za nim. Zwłaszcza, że przy reorganizacji miasta drogi zwalam gdzieś na bok, a potem z powrotem przenoszę po kawałku, co szłoby szybciej właśnie przy takim widoku jak w screenie. Ale jeśli się nie da, to chociaż ta lepsza przezroczystość to już byłoby coś.
 
Status
Zamknięty.
Do góry