• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Potwierdzone zniknął wojownik

miriella

Zwiadowca
w terenach treningowych znikł mi obrazek wojownika orków , a wyświetla sie trent ,
ale i mam problem z zaliczaniem zadań eventu , cos jest nie tak jak trzeba , gram na przeglądarce Edge Microsoft
 

Koval92

Kapłan
1607630125071.png

No po prostu po dodaniu 4 gwiazdkowych jednostek się zepsuł plik bo ktoś powklejał linijki jak ślepy, filozofii wielkiej nie ma
 
w terenach treningowych znikł mi obrazek wojownika orków , a wyświetla sie trent ,
ale i mam problem z zaliczaniem zadań eventu , cos jest nie tak jak trzeba , gram na przeglądarce Edge Microsoft
To jest blad gry spowodowany pojawieniem sie w plikach gry nowego poziomu jednostek. Blad jest juz zgloszony i potwierdzony na becie. Pozostaje tylko czekac na jego szybka naprawe w ramach jakiejs "cichej", niezapowiadanej miniaktualizacji.
 

miriella

Zwiadowca
dzięki za odpowiedź chłopaki , nie na wszystkim sie znam ,a juz na kompie to tak z przymróżeniem oka ;-)))
poczekam cierpliwie na naprawę
 

Koval92

Kapłan
Niestety dalej są pomieszane grafiki.
Wojownik ma na liście grafikę Valora, a jak sie go wybierze, w 1 okienku ma grafikę stratega orków a w 4 pozostałych nie ma wcale.
Zdjęcie z walk w iglicy.
1609467291205.png
 
Do góry