• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zniknęły mi budynki z inwentarza

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1459
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1459

Guest
Tak jak w temacie. Miałam 2 strony budynków czyli około 9 szt a teraz mam tylko 3. Dlaczego?
Dorota
 

DeletedUser1459

Guest
Na razie zero konkretów, myślą że wydaje mi się. Jakby trudno było zauważyć zniknięcie kliku budynków. Miałam 2 strony niepełne a teraz mam 3 ... budynki, czyli pół strony
 

DeletedUser449

Guest
Bo zazwyczaj tak jest, że użytkownikowi się wydaje. Wyczyść wszelkie dane przeglądarki i flasha, ewentualnie sprawdź na innych przeglądarkach/komputerach.
 

DeletedUser1459

Guest
Nawet nie chce mi się już walczyć z wiatrakami. Próbowałam wszystkich możliwych opcji. Nawet sama siebie przesłuchałam, bo może zapomniałam, że postawiłam 4 budynki i sprzedałam je natychmiast. Niestety nawet wariograf nie wykazał sprzeniewierzenia architektury użytkowej. No trudno. Gra umiera, to może i budynki się utleniają. Może klątwa jakaś abo co?
 

jakub357

Łucznik
Przecież support ma dostęp do wszystkich logów z gry, każdej wykonanej akcji.
Raz, gdy zbierałem produkcję, to wyskoczył mi komunikat, że zebrałem, 250 sztuk towaru, gdzie w rzeczywistości powinno to być jakieś 1000. Po prostu nie uwzględniono bonusu produkcji. Napisałem do supportu, gdzie podano mi, o której dokładnie godzinie nastawiłem produkcję, o której ją zebrałem i jakie ilości. Okazało się, że wszystko gra.

Wniosek z tego taki, że nic nie ginie.
To, co możesz zrobić, to napisać raz jeszcze do supportu z prośbą o dokładne sprawdzenie logów. Najlepiej jakbyś podała w miarę dokładnie, kiedy ostatni raz widziałaś wszystkie swoje budynki eventowe w inwentarzu, oraz w jakim czasie takowe zniknęły.
Lecz można pogrzebać jeszcze głębiej i sprawdzić, kiedy dokładnie każdy poszczególny budynek uzyskałaś i czy w ogóle. Tutaj też dobrze byłoby podać jakiś przedział czasowy, żeby uszczuplić obszar poszukiwań, ponieważ co sekundę jest przesyłany ogrom tych logów...

Nie ma możliwości, aby coś się ,,utleniło"; jak to mówią - ,,internet nie zapomina".
 

DeletedUser1459

Guest
Pisałam do supportu ale niestety....Wychodzi na to że mam problemy z pamięcią. Olali mnie.
 

jakub357

Łucznik
Zapewne sprawdzili logi i wynikło z nich, że wszystko się zgadza.
A nawet jakbyś usunęła świadomie te budynki, to myślę, że gdybyś wyjaśniła sytuację i szczerze poprosiła, to by Ci je z powrotem przywrócili. Ja raz usunąłem budynek eventowy, Balkon Gaelagil, ale potem jednak stwierdziłem, że dobrze się prezentuje i chciałbym go mieć. Na drodze wyjątku odzyskałem go.

Możesz być pewna, że support z całą pewnością nie jest złośliwy. Jeśli jest coś zapisane w logach gry - to jest to niepodważalną prawdą, bo one nie kłamią i są zapisywane automatycznie.
 

DeletedUser629

Guest
@dotisz a aktualny masz flash Player i Jave ? Zrób aktualizacje, czyszczenie tak jak pisał @Kalart i może jednak ... coś powróci :)
Powodzonka
 

DeletedUser1459

Guest
Już sama nie wiem o co chodzi. Budynków nie stawiałam a nie ma. Nie podejrzewam supportowców o złośliwość, raczej myślałam o błędzie w programie. Niektóre budynki miałam tam dość długo i zastanawiałam się czy nie mają "terminu przydatności" i dlatego zniknęły.
agfi99 - mam wszystko aktualne i posprzątane, starałam się skorzystać z każdej rady, nic nie pomogło :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry