• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Zniknięcie budynków z inwentarza

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1547
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1547

Guest
Opis błędu: Z mojego inwentarza zniknęły wszystkie budynki jakie miałem tam zmagazynowane.
Filetowe jajko feniksa
3x drzewo ojca


Przeglądarka: Mozilla Firefox 52.0.2 (x62 pl)
Adobe Flash Player 25 ActiveX
Windows 7 Professional 64
Perseusz 33 Rycerski
Świat 1 (Winyandor)
Ludzie
 

DeletedUser1671

Guest
w zwiazku z eventem feniksa chcialbym zapytac w jaki sposob z mojego inwentarza zniklnely wszystkie budynki ktore uzyskalem za zdobyte pkt i jescze sprawa taka ze nie moge wykonac zadan oraz odwiedzin sasiadow gdyz po wejsciu na mape swiata automatycznie mnie przerzuca na moje miasto i nie moge wykonac zadan typu pomocy sasiadom .co jest grane ????? zwiazane tez jest to z niemozliwoscia ukonczenia eventu odnosnie zebrania reliktow gdyz nie moge ich fizycznie zebrac bo mnie wywala czekam na odpowiedz o ile jakas bedzie
 

DeletedUser898

Guest
Po zakończeniu EVENTU z FENIKSEM z Inwentarza zniknęły wszystkie zebrane Budynki, również te z poprzednich eventów
 

DeletedUser626

Guest
Zniknięcie budynków jest błędem wizualnym (są, ale ich nie widać), zmiana lub wyczyszczenie przeglądarki rozwiązuje problem. Jeśli potrzebujesz instrukcji dla konkretnej przeglądarki, pomocy w czyszczeniu lub innej porady, zapraszam do supportu.
 

DeletedUser1675

Guest
U mnie też zniknęły budynki, nie tylko z Eventu, ale i wcześniejsze. Na razie kilkukrotnie przeładowałem grę lub nawet przelogowałem się i nie pomogło. Zaraz sprawdzę, czy czyszczenie cookies (ciasteczek) coś da.

Wyczyszczenie ciasteczek nic nie dało. W innej przeglądarce budynki były widoczne, więc spróbowałem ponownie w pierwotnej przeglądarce i nadal ich nie było. Pomogło dopiero wymuszenie odświerzenia strony przez kombinację klawisza F5 z dodatkowym (w moim przypadku z shift-em).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1682

Guest
Witam mam to samo znikneły mi wszystkie zdobyte budynki z inwentarza jak również nie mogę otworzyć kupca . Proszę o pomoc
 
Do góry