• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd Znoszenie kursora przy wpisywaniu ilości surowca

Status
Zamknięty.

visit0r

Paladyn
u was też wpisując ręcznie ilość surowca w kolumnie żądasz naciśnięcie zera na num padzie przenosi kursor w prawą stronę zamiast wpisać cyfrę??
 

DeletedUser3726

Guest
Sprawdzałeś na innych przeglądarkach? , układ klawiatury czyszczenie cache'a przeglądarki ?
sprawdzałem u Siebie i nie mam takiego problemu
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
0 numpadowe ma funkcję insert, gdy numlock jest wyłączony. Insert robi tak, że zastępuje kolejny znak wpisywanym.
Jeśli masz numlock włączony, to może włączyłeś normalny insert?

Przy okazji, przy tworzeniu tematu w "Błędach gry" wypadałoby podać trochę więcej informacji (patrz: przyklejony post działu). Przeglądarka, HTML5 czy Flash itp.
 
Ostatnia edycja:

visit0r

Paladyn
0 numpadowe ma funkcję insert, gdy numlock jest wyłączony. Insert robi tak, że zastępuje kolejny znak wpisywanym.
Jeśli masz numlock włączony, to może włączyłeś normalny insert?

Przy okazji, przy tworzeniu tematu w "Błędach gry" wypadałoby podać trochę więcej informacji (patrz: przyklejony post działu). Przeglądarka, HTML5 czy Flash itp.
samo się pojawiło i samo znikło, poza tym temat nie był w błędach tylko w wątku aktualizacji jako pytanie do innych czy po zaktualizowaniu gry zauwazyli taka zmiane, to administracja mnie tu przeniosla, nawet nie pytali o zdanie ;(
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
A to przepraszam, mnie też tak raz przenieśli, ale chyba odnotowali dla mojej wiadomości.

Odnośnie problemu - sprawdziłam, że na HTML5 insert nie działa, ale na Flashu już tak, więc podejrzewam, że to było to. ;p
 
Ostatnia edycja:

visit0r

Paladyn
A to przepraszam, mnie też tak raz przenieśli, ale chyba odnotowali dla mojej wiadomości.

Odnośnie problemu - sprawdziłam, że na HTML5 insert nie działa, ale ma Flashu już tak, więc podejrzewam, że to było to. ;p
info dostałem ale po fakcie, w sumie pytanie zadalem jako ciekawostke ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry