• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Potwierdzone Znowu czat się psuje... [25535]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser943
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser943

Guest
Podczas pisania wiadomości na czacie tekst nie jest widoczny. Po odświeżeniu strony jest widoczny. To nie wina przeglądarki.
 

Nusion

Kapłan
Ja mam dokładnie to samo ale tylko w Mozilli i tylko po tym, jak kliknę prawym przyciskiem myszy na ekranie gry. Nie mogę wtedy nic napisać ani na czacie, ani w poczcie. Pomaga jedynie odświeżenie gry. Błąd pojawił się mniej więcej w tym czasie, gdy zniknęła w Mozilli możliwość kopiowania tekstu
 

DeletedUser

Guest
Błąd jest zgłoszony do programistów. Bardzo dziękuję @Nusion za dodatkowe informacje w jakich okolicznościach czat przestaje działać, rzeczywiście to samo dzieje się na moim koncie używając Firefoxa. Jeśli ktoś z was zauważy, że problem z czatem pojawia się po wykonaniu określonej akcji w innej przeglądarce, to byłoby bardzo pomocne.
 

DeletedUser2017

Guest
Też mieliśmy w bractwie problem z czatem jednak jak zauważyliśmy nastąpiło to po wejściu eventu i to na różnych przeglądarkach jak mi wiadomo. Za każdym razem tak jak u @Nusion trzeba było odświeżać grę aby coś napisać lub odczytać. Teraz już odpukać jest dobrze i wszystko wróciło do normy czyli czat działa :D
 

DeletedUser943

Guest
Czat w dalszym ciągu nie działa. Piszesz wiadomość wciskasz ENTER i du... Wiadomość się nie wyświetla. Pomaga reset przeglądarki. Taki sam efekt w Firefox, Chrome, Safari, Opera. Brak porozumiewania się z członkami Bractwa jest zajebi.... dokuczliwy. Czy ktoś, coś, w tym temacie zadziała??
 

Hassano

Łucznik
Czat w dalszym ciągu nie działa. Piszesz wiadomość wciskasz ENTER i du... Wiadomość się nie wyświetla. Pomaga reset przeglądarki. Taki sam efekt w Firefox, Chrome, Safari, Opera. Brak porozumiewania się z członkami Bractwa jest zajebi.... dokuczliwy. Czy ktoś, coś, w tym temacie zadziała??

Nie pamiętam który modek to zaproponował ale kiedyś padło takie stwierdzenie że ten czat sie strasznie sypie i proponują UWAGA UWAGA skorzystanie z zewnętrznych komunikatorów :D:D
 

DeletedUser

Guest
Dzisiaj około 10 została wgrana poprawka, która powinna częściowo naprawić problemy z czatem, szczególnie u osób, u których czat w ogóle jest pusty. Jeśli możecie, to spróbujcie proszę przelogować się do gry i sprawdzić czy na Waszych kontach czat już działa. Jeżeli nie, to będę wdzięczna za informację, przekażę Wasze konkretne przypadki do programistów.
 

DeletedUser943

Guest
Dzisiaj około 10 została wgrana poprawka, która powinna częściowo naprawić problemy z czatem, szczególnie u osób, u których czat w ogóle jest pusty. Jeśli możecie, to spróbujcie proszę przelogować się do gry i sprawdzić czy na Waszych kontach czat już działa. Jeżeli nie, to będę wdzięczna za informację, przekażę Wasze konkretne przypadki do programistów.
Niestety u mnie czat nie działa tak jak powinien.
//
Czat nie działa tak jak powinien. W dalszym ciągu nie można się porozumieć z członkami Bractwa!!!! Ruszcie dupy i to naprawcie. Qu... żenada....
//
Brak czatu uniemożliwia członkom Bractw normalnego funkcjonowania w grze. Pytanie zasadnicze. Kiedy to naprawicie? Pytanie zastępcze. Dlaczego Nas tak olewacie?

//Edytowano: Połączono posty - Hajmdal
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

pikaaa-k

Wędrowiec
Dokładnie tak z czatem ciągle to samo,nie widac gdy sie coś napisze ani gdy ktoś odpowie..;/Ciągle się trzeba odświeżać niestety nie jest to przyjemne...Nawet to nagminne czyszczenie ciasteczek nic nie daje...Ileż tak można....;/
 

Hassano

Łucznik
Dokładnie tak z czatem ciągle to samo,nie widac gdy sie coś napisze ani gdy ktoś odpowie..;/Ciągle się trzeba odświeżać niestety nie jest to przyjemne...Nawet to nagminne czyszczenie ciasteczek nic nie daje...Ileż tak można....;/

Bo to nie wina ciasteczek tylko tych pseudo programistów którzy biorą kase za nic.. ja nie wiem jak to możliwe że ich jeszcze nie zwolnili..
 

DeletedUser943

Guest
Takie proste pytanie. Jak długo jeszcze komunikacja między członkami Bractwa będzie utrudniona, a wręcz niemożliwa?
 

DeletedUser

Guest
Dzisiaj się zaczął sypać na całego - kiedy to w końcu naprawicie , paskudne Innoczatopsuje ?
Miał być nowy, lepszy engine czata i dalej jest takie samo badziewie.

"Ale najgorzej, jak się ktoś przyczepi; dajesz do zrozumienia, a on nic, i zapada taka niezręczna cisza, co nie…?"

Na 5 dni na razie, a pewnie niedługo pojawi się niejaki Hajmdal z jedynym tekstem, który umie spłodzić o zachowaniu kultury.


MOŻE KTOŚ BY ZAREAGOWAŁ, DO DIABŁA ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Programiści pracują intensywnie nad naprawą tych błędów. Niestety nie jesteśmy w stanie Wam powiedzieć kiedy dokładnie to nastąpi. :(
 

Christo

Rozbójnik
I coś tym programistom to nie wychodzi, bo ani słychu ani widu o naprawionym czacie. System kopertowy od zawsze mnie denerwował w tej grze i jak sobie pomyślę, że muszę porozumiewać się co chwila z bractwem przez ten system to na wymioty mnie zbiera. Wiem, że to nie wina tutaj naszego teamu, no ale kurcze.. trochę to za długo trwa...
 

DeletedUser1660

Guest
U mnie ok, ale znając elve w każdej może coś pójść nie tak :p
 

DeletedUser2038

Guest
ha u mnie jest coś takiego :
wpisuję wiadomość enter i nic, zero nic nie widać ale...
po odświeżeniu strony jednak moje czaty są /tylko tak chyba nie powinno być ;( nie będę odświeżał gry po każdym czacie do jasnej ciasnej

edytowano wulgaryzm//Urdur
 
Do góry