• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zwiad - potwierdzenie

  • Rozpoczynający wątek Kribix
  • Data rozpoczęcia

Wdrążyć do gry?

  • Tak

    Głosy: 10 90,9%
  • Nie

    Głosy: 1 9,1%

  • W sumie głosujących
    11
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Proponowałbym dodanie potwierdzenie na wykonanie zwiadu na mapie.
Mi przypadkowo zdarzyło się kliknąć przypadkowo i kupić zwiad już chyba 3 razy i w dodatku przy przesuwaniu mapy...
Można by było również w opcjach dodać opcję - czy ma występować potwierdzenie czy nie.
 

DeletedUser80

Guest
Albo możliwość cofnięcia zwiadowcy.
Co byłoby o tyle przydatne, że nie usunięty jest błąd że klikając w prowincji na wykrzyknik wysyła zwiadowcę.
 

DeletedUser48

Guest
Proponowałbym dodanie potwierdzenie na wykonanie zwiadu na mapie.
Mi przypadkowo zdarzyło się kliknąć przypadkowo i kupić zwiad już chyba 3 razy i w dodatku przy przesuwaniu mapy...
Można by było również w opcjach dodać opcję - czy ma występować potwierdzenie czy nie.

Dlatego między innymi w pomysłach pisałem o możliwości przesuwania miasta i mapy, strzałkami z klawiatury. Wtedy opcja zbędnego kliknięcia nie tam gdzie trzeba znika.
 

DeletedUser14

Guest
Na początku będzie, że fajne, a później, że to kolejne denerwujące wyskakujące okienko ^^ Więc jestem na nie. Popieram to, co napisała chudya - lepsza jest opcja ze strzałkami.
 

DeletedUser80

Guest
Tu jest inna sytuacja, jestem w prowincji, wybieram obóz z wykrzyknikiem i klikam na niego i w tym momencie wysyłam zwiadowcę.
Nawet nie jestem na mapie.
 

DeletedUser14

Guest
To mi się wydaje, że to jest błąd... Zobacz jeszcze raz i jeżeli się powtórzy - to lepiej to zgłoś :)
 

DeletedUser80

Guest
Jest zgłoszony, stwierdzono to również na becie ale jeszcze błędu nie usunięto.
Dlatego jeżeli nie mogą naprawić niech dadzą opcję cofnięcia:)
 

DeletedUser14

Guest
Wiesz, wydaje mi się, że o wiele szybciej to naprawią, niż ten pomysł w ogóle przejdzie "wyżej" :p
 

DeletedUser13

Guest
Potwierdzenie...? Jeżeli już miałoby zaistnieć to byłbym za "V" w opcjach.
Cofnięcie...? Raczej nie (ewentualnie jak w przypadku anulowania budowy nowego budynku, zwrot tylko połowy kosztów).
 

DeletedUser80

Guest
Cofnięcie...? Raczej nie (ewentualnie jak w przypadku anulowania budowy nowego budynku, zwrot tylko połowy kosztów).
Generalnie też byłbym za tym (zwrot połowy).
Ale po kolejnym razie gdy zwiadowca sam sobie idzie gdzie chce i nie wtedy gdy ja chcę jednak jestem za możliwością cofnięcia. Darmową.
 

DeletedUser13

Guest
Ale Ty wspominasz o błędzie, który nie powinien mieć miejsca. Ja odnosiłem się do samego pomysłu.
Co do błędu...a kit z cofnięciem, niech idzie, rekompensata 100k plus po 50 towarków bez bonusu i możemy negocjować :D
 

DeletedUser80

Guest
Bo sam pomysł powstał z powodu występowania błędów a nie z potrzeby dodatkowego klikania:)
 

DeletedUser

Guest
Również byłbym za tym, żeby była możliwość cofnięcia, przy czym żeby gracz otrzymał tylko połowę kosztów. Oczywiście nie tą większą połowę :)!
 

DeletedUser13

Guest
Bo sam pomysł powstał z powodu występowania błędów a nie z potrzeby dodatkowego klikania:)
Poczekaj... Czyli wyeliminowanie błędu sprawiałoby, że pomysł jest już nie potrzebny?
To jednak wolę, aby skupili się na poprawce błędów, a nie ich ulepszaniu ;)
 

DeletedUser80

Guest
Poczekaj... Czyli wyeliminowanie błędu sprawiałoby, że pomysł jest już nie potrzebny?
Gdyby nie było błędów pomysł dla mnie staje się obojętny.
Gdyby była taka opcja nie oznacza, że muszę z niej skorzystać ale mi nie przeszkadza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry