• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Zyski portalu jako nagrody za Iglicę dla miasta w niskim rozdziale

BlossomValvi

Łucznik
W takim razie napisz do supportu tam może ci to wyjaśnią w bardziej finezyjny lub łopatologiczny sposób z którym się zgodzisz lub nie ale nie zgłaszaj tego jako błędu gry bo nim nie jest :)
Ta wersja iglicy została wypuszczona w takiej nie innej formie z takimi nagrodami jakie otrzymałaś o czym już pisałem w poprzednich postach.
Easy ale tu Seregenti ma racje jeśli najeżdżasz na skrzynkę i pokazuje ci instant na młotki (skrzynki bractwa) a dostajesz instanty na portale to chyba coś nie tak?

Odpowiednikiem by było ze za 10x skrzyń w turnieju zamiast schematu daja ci instant 10x AW, fajnie by było? A przeciez to tez jedna z nagród ;)
 

kikimora

Rozbójnik
Easy problem rozbija się o nagrody z trybu multi, a nie te opcjonalne że skrzynek ;)

Tutaj trzeba by było odpowiedzieć sobie na 2 pytania:
1/ czy w nagrodach były widoczne zyski.... mam dziwne przeczucie, że tak (ale głowy za to nie położę). Wypuścili starą iglicę i poszło. W tej sytuacji no sory bardzo, ale o co jest szum?
Jeżeli w nagrodach były jednak widoczne instant to jakim cudem pojawiły się zyski? I błęda jest bez dyskusyjna i wymaga poprawy tj ręcznej zamiany nagrody (Viva support)
2/ (tu nie mam żadnej wiedzy) czy było oficjalne ogłoszenie że oto od dzisiaj to zyski spadają z iglicy i do końca świata tak już zostanie na amen
Jeżeli tak, to czy Iglica jest przypadkowym błędem czy zamierzonym działaniem nie ma znaczenia. Gracze zostali poinformowani, że w momencie spełnienia danych warunków dostają określoną nagrodę.
Jeżeli takiego obwieszczenia nie było, to wszelkie żale i pretensje można sobie wsadzić w buty.
 
Do góry