• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zywiołaki

szerep

Zwiadowca
Nie wiem dlaczego manifestacje nie produkują mi esencji elvenaru ? nigdzie nie znalazlem informacji na ten temat.
 
Musisz miec wszystkie potrzebne do produkcji esencji artefakty.
Jakie, to zalezy od tego, w ktorej manifestacji probujesz wytworzyc esencje.

Jesli w manifestacji powietrza, to do produkcji esencji potrzebujesz artefaktow: ognia, wody i ziemii.
Jesli w manifestacji ognia, to do produkcji esencji potrzebujesz artefaktow: powietrza, wody i ziemii.
Jesli w manifestacji wody, to do produkcji esencji potrzebujesz artefaktow: powietrza, ognia i ziemii.
Jesli w manifestacji ziemii, to do produkcji esencji potrzebujesz artefaktow: powietrza, ognia i wody.

Podsumowujac, zanim bedzie mozna produkowac esencje w manifestacjach, trzeba w nich najpierw wyprodukowac artefakty.
 

szerep

Zwiadowca
bardzo dziekuję :)
//
Bardzo przepraszam wszystkich za to pytanie powyżej, a szczególnie Ciebie Chris za poswiecenie mi czasu. Dopadło mnie lenistwo umysłowe albo pomroczność jasna. Wystarczyło zobaczyć jakie są wymagania produkcji esencji :(
Pozdrawiam.

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry