• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

Status
Zamknięty.

Nusion

Kapłan
Bażant mi się nie przyda, więc nie będzie żal, jak nie dostanę 9 artefaktów. A event oczywiście że zrobię :) Może z dziennych wpadną studnie albo przyspieszacze, skoro zabrali je ze skrzynek. Diamentów i przyspieszaczy nigdy za wiele :)
Zwłaszcza, że zadania trudne nie są, bez wysiłku się zrobi w tydzień, a pewnie jeszcze szybciej.
 

Tajniakos

Paladyn
Na pewno na + jest możliwość zdobycia trzech artefaktów do zeszłorocznych feniksów choć nie jest jasno określony sposób i moment ich zdobycia :)
Bosty czasowe zamienili na paczki militarne zapewne z powodu iglicy i ilości przyśpieszaczy, które tam można zdobyć dlatego warto jest poczekać na nie bądź na studnie bo bażant raczej w takim stanie szału nie zrobi i tu się zawiodłem bo spodziewałem się po nim ździebko więcej. Nagroda główna w tym przypadku dedykowana graczom z krótkim czasem na zwiad i tu dla nich szansa na szybszy rozwój w drzewku badań, tylko dlaczego gracze ze zwiadem trwającym 70h+ mają być stratni?
10 zwiadów x 2h daje 140PW x 3 dni to już 420PW gdy gracz ze zwiadem 72h dostanie tylko 14PW... Różnica zdecydowanie za duża a koszt produkcji karmy taki sam. Ile karm musi zużyć gracz ze zwiadem 70h+ aby zdobyć 420PW? 30? Zajmie mu to nie 3 dni a 90 :D Ktoś tam w IG chyba nie wziął tego pod uwagę ;)
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
Potaniała o 2 esencje czerwona skrzynka i o jedną fioletowa, przy czym w czerwonej szansa na 200 waluty podskoczyła o 2%.
Zawartość skrzynek:
88158760_10216088987758094_5482467178580017152_o.jpg

@Midi67 1500 żywych towarów to wartość bazowa na 1 poziomie, ją mnoży potem przez liczbę określoną poziomem ewolucji, dla 10 poziomu mnoży 1500 przez 1.6 co daje po 2400 na 10 poziomie. To i tak mało.

Artefakty starych feniksów mają być wg informacji z gems of elvenar jako nagrody za 3 określone questy z tej listy zadań, więc nie z nagród głównych.

By the way, nie spodziewałem się feniksa tak szybko, to będzie prawie miesiąc wcześniej niż rok temu, wydaje mi się, że te eventy są nieprzemyślane i wrzucane za szybko od pewnego czasu, jeszcze nie zdążył kurz opaść po karnawale i przygoda po nim zostać ogłoszona na live a tu już start nowego na becie. Coś podejrzewam, że szykują miejsce w kalendarzu na 16 rozdział, skoro wg CM angielskiego forum tak nad nim pracują.
 
Ostatnia edycja:

Tajniakos

Paladyn
Coś podejrzewam, że szykują miejsce w kalendarzu na 16 rozdział, skoro wg CM angielskiego forum tak nad nim pracują.
XV Rozdział wszedł na nasze serwery 17 października dlatego chyba i bez wpisów angielskiego CM wiadomym jest, że pracują już nad następnym rozdziałem.
Nie sądzę aby wejście nowego rozdziału miało wpływ na przyśpieszenie wejścia nowego eventu na nasz serwer bo biorąc pod uwagę półroczne okresy na ich wejście (Co nie jest ani wyznacznikiem ani pewnikiem) Twórcy gry mają jeszcze sporo czasu aby ten nowy rozdział powstał. Myślę, że czas eventu na naszych serwerach może zbiec się ze Świętami Wielkanocnymi, które w tym roku przypadają na 12 kwietnia. U nas Jeszcze wejdą Przygody bractw i dopiero event.
Nie ma co pisać o wejściu XVI Rozdziału bo na jego wejście jeszcze przyjdzie nam poczekać. Lepiej żeby go dopracowali aniżeli mieli by go robić na szybkiego na kolanie bo wiemy jak to może się skończyć.
 

DeletedUser4281

Guest
@jarq czy platforma karnawalowa jest/będzie dostępna w tworzeniu w akademii magii tak jak poprzednie budowle eventowe?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Koval92

Kapłan
XV Rozdział wszedł na nasze serwery 17 października dlatego chyba i bez wpisów angielskiego CM wiadomym jest, że pracują już nad następnym rozdziałem.
Nie sądzę aby wejście nowego rozdziału miało wpływ na przyśpieszenie wejścia nowego eventu na nasz serwer bo biorąc pod uwagę półroczne okresy na ich wejście (Co nie jest ani wyznacznikiem ani pewnikiem) Twórcy gry mają jeszcze sporo czasu aby ten nowy rozdział powstał. Myślę, że czas eventu na naszych serwerach może zbiec się ze Świętami Wielkanocnymi, które w tym roku przypadają na 12 kwietnia. U nas Jeszcze wejdą Przygody bractw i dopiero event.
Nie ma co pisać o wejściu XVI Rozdziału bo na jego wejście jeszcze przyjdzie nam poczekać. Lepiej żeby go dopracowali aniżeli mieli by go robić na szybkiego na kolanie bo wiemy jak to może się skończyć.

No tak, lepiej poczekać niż ma wyjść kaszana, racja

Ponoć nagrody główne się zmieniły? Na becie piszą, że nie ma studni, biblioteka zmieniona na 15 punktów wiedzy, pomnik antycznej wiedzy na 20 PW do cudów, placówka handlowa na zysk portalu 10% a diabelski młyn na zysk kasy/zasobów 100% lub 3 losowe runy (lol)
 
Ostatnia edycja:

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Jarqu czy platforma karnawalowa jest/będzie dostępna w tworzeniu w akademii magii tak jak poprzednie budowle eventowe?
W tym przypadku nic się nie zmienia, jeśli nie będziesz jej miał wybudowanej lub w inwentarzu to jest szansa że ją trafisz w akademii.
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
No tak, lepiej poczekać niż ma wyjść kaszana, racja

Ponoć nagrody główne się zmieniły? Na becie piszą, że nie ma studni, biblioteka zmieniona na 15 punktów wiedzy, pomnik antycznej wiedzy na 20 PW do cudów, placówka handlowa na zysk portalu 10% a diabelski młyn na zysk kasy/zasobów 100% lub 3 losowe runy (lol)
No to coraz ciekawiej sie robi, brawo IG, robicie coraz lepsza robote :D
Nawet mi sie juz smiac nie chce bo to powoli trzeba plakac.
"Grand prizes alternate between Coldfire Phoenix Artifacts and other small rewards:

  • 20 Ancient Knowledge Instant
  • 10% Portal Profit Instant
  • 15 Knowledge Points
  • 100% Supplies Instant
  • 3 Rune Shards
  • 10% Portal Profit Instant
  • 20 Ancient Knowledge Instant
  • 100% Coins Instant
"
Czas najwyzszy chyba zalozyc konto na becie i zaczac sie udzielac na forum bety, spytac sie czy sie dobrze czuja albo czy to juz primaprilis
Nawet jak mi sie nie podobal Event, to zawsze go robilem bo wlasnie byly biblioteki(swietne zrodlo PW), czy Diabelskie swietne zrodlo instantow, placowki i studnie wiadomo. Teraz nawet to zabrali. Nie dosyc ze nagroda glowna<...>, to zabrali przydatne bonusy z glownych nagrod. Swietnie. Jak jeszcze w ogole studni nie bedzie w zaden dzien, pierwszy raz odkad gram zamierzam calkowicie olac ten event, bo nic co w nim bedzie nie jest mi potrzebne, te 3 stare artefakty tez mi nic nie dadza bo od dawna mam feniksy ognia na 10 poziomie.

wycięto obsceniczny fragment//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Koval92

Kapłan
No to coraz ciekawiej sie robi, brawo IG, robicie coraz lepsza robote :D
Nawet mi sie juz smiac nie chce bo to powoli trzeba plakac.
"Grand prizes alternate between Coldfire Phoenix Artifacts and other small rewards:

  • 20 Ancient Knowledge Instant
  • 10% Portal Profit Instant
  • 15 Knowledge Points
  • 100% Supplies Instant
  • 3 Rune Shards
  • 10% Portal Profit Instant
  • 20 Ancient Knowledge Instant
  • 100% Coins Instant
"
Czas najwyzszy chyba zalozyc konto na becie i zaczac sie udzielac na forum bety, spytac sie czy sie dobrze czuja albo czy to juz primaprilis
Nawet jak mi sie nie podobal Event, to zawsze go robilem bo wlasnie byly biblioteki(swietne zrodlo PW), czy Diabelskie swietne zrodlo instantow, placowki i studnie wiadomo. Teraz nawet to zabrali. Nie dosyc ze nagroda glowna tak ssie ze Sasza Grey przy tym to amatorka, to zabrali przydatne bonusy z glownych nagrod. Swietnie. Jak jeszcze w ogole studni nie bedzie w zaden dzien, pierwszy raz odkad gram zamierzam calkowicie olac ten event, bo nic co w nim bedzie nie jest mi potrzebne, te 3 stare artefakty tez mi nic nie dadza bo od dawna mam feniksy ognia na 10 poziomie.

No to tak jak pisałem te nagrody, o matko naturo co się ostatnio dzieje z tymi eventami to jest po prostu masakra
 

DeletedUser174

Guest
jedynym pocieszeniem z eventu jest zapowiedź starych artefaktów.

runy w nagrodach... no cóż...
zawartość skrzynek... no cóż....
jedna paczka młotków czy złota... no cóż...

cóż... zapowiada się śmiesznie

a studnie? wiecie że mi się już nie chce ich zbierać? Odkąd mi studnie wyschły (czyli jakieś pół roku temu) nie postawiłam ani jednej.
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Oni tam (...) zatrudnili studentów albo idiotów? Bo to nie mogą być normalni ludzie.

edytowano//Urdur
 

Koval92

Kapłan
Zauważam, że wszystko ostatnio jest zastępowane zwykłymi punktami wiedzy albo takimi w formie przedmiotu do ekwipunku, wciskane jest do każdego budynku ewolucyjnego, teraz do efektu karmienia, zamieniane są nagrody główne na punkty do cudów, nagrody dzienne tak samo, studnie wyschły tak jak mówiła kikimora - dzisiaj z 30 studni ani diamentu, za to tona PW.

Bombardowanie PW z każdej strony w różnej formie.
 

jakub357

Łucznik
Czy produkcja Żywych Towarów będzie zwiększona o bonus produkcji z Cudów/ Reliktów?
To moje pytanie, a dalej chciałbym zwrócić uwagę na pewną rzecz.
Starzy wyjadacze mają już napchane kieszenie miast po brzegi. Feniksy, niedźwiadki, cuda na kiju zboostowane multikontami, lub wymianą między serwerem. Widzimy co się dzieje, a najbardziej razi w oczy obłudne prezentowanie się tutaj na forum z tuszowaniem tych spraw, których przecież nie da się ukryć w przytomności graczy.
Ulewało się co niektórym, więc wprowadzono zaklęcie pozwalające skrzętnie schować nadmiar za pas.
Ale jeszcze dalej są głodni! Chcieliby spuchnąć od dostatku, jednak wciąż nie nasycą swej żądzy. W swej chytrości pragną rozrastać się do granic możliwości i tak być karmionym obiema rękami. Jednak kiedy już coś dostają, mówią: jedną ręką tylko dajesz - lewą. Otwórz na prawą! I dalej chcą doić z koryta, które raz podstawione wyssą do piaszczystego dna.
Dajmy się rozwinąć młodszym! Bażant, to jest dla nich dobry budynek, który pomoże nadgonić różnice. Molochom zostają dzienne, studnie, co by koryto nigdy nie wyschło, oraz inne cenne rzeczy. Ta fala niezadowolenia jest po prostu niesmaczna...
 

Koval92

Kapłan
Niech się rozwijają na PL4-Khelonaar który nie powstał od kilku lat, a nie kosztem graczy którzy włożyli czas i starania w swoje miasta.
edit: albo niech się rozwijają z tymi ułatwieniami, które mają a nie, że wszystkie nagrody które są w grze, pozamieniają teraz na PW.
Co im szkodziły 1-2 młyny, 1-2 placówki, 1-2 studnie itd z nagród głównych?
 
Ostatnia edycja:

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Jasne Ci co graja dluzej niech sie nie odzywaja, przeciez maja juz wszystkiego pelno, dajmy im 14pw raz na 80h, niech spadaja na drzewo. Jest conajmniej kilka dobrych efektow karmienia ktore mozna wprowadzic zamiast tego czegos, ktore dobre by bylo dla nowych, jak i starych. Nie no pewnie starzy sa juz tak obżarci, ze nic im sie nie nalezy, jakos nie zauwazyles ze zabieraja pokolei wszystko. Studnie? Zaraz nie bedzie zadnych, kasuja biblioteki kasuja mlyny, antyczne pomniki. Ciekawe z kim cwaniaku będziesz wymieniać żywe towary, jak CI wszyscy spasieni i obzarci rzuca gre(...), bo poprostu stwierdza ze plucie w twarz caly czas to za duzo. Zaklecie Teleportu Ci sie nie podoba? To je wez i rozbij na fragmenty w akademii, nikt nie zmusza. Widze ze kolejny z postawa naszego glownego zazdrosnika, ja nie mam to niech inni tez nie maja?!
BTW @jakub357 powiedzial gracz ktory ma feniksa, brunatnego i polarnego w głownym miescie, a na malym miescie w 1 swiecie troche studni. Hipokryta?

edytowano//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Panowie, po co taki ostry ton, poglady mozna wymieniac tez na spokojnie ;)

Czy produkcja Żywych Towarów będzie zwiększona o bonus produkcji z Cudów/ Reliktów?
Nie, kiedys juz mielismy mechanike z dodatkowym bonusem w przypadku, jesli chodzilo o towar bonusowy, ale sie z tego wycofano i jest raczej malo prawdopodobne, by tworcy kiedykolwiek do tego wrocili.
Starzy wyjadacze mają już napchane kieszenie miast po brzegi. Feniksy, niedźwiadki, cuda na kiju zboostowane multikontami, lub wymianą między serwerem. Widzimy co się dzieje, a najbardziej razi w oczy obłudne prezentowanie się tutaj na forum z tuszowaniem tych spraw
Nie zauwazylem, zeby ktokolwiek probowal cokolwiek tuszowac, bo skala procederu z multikontami jest masowa i kazdy to widzi. Tyle, ze wiekszosc graczy wzrusza co najwyzej ramionami, bo w niczym im to nie przeszkadza i maja to gdzies. Problem jest tylko tego rodzaju, ze wiekszosc sasiadow na mapie to miasta tego wlasnie typu, przez co zmniejsza sie liczba dostepnych partnerow handlowych.
Ulewało się co niektórym, więc wprowadzono zaklęcie pozwalające skrzętnie schować nadmiar za pas.
Ale jeszcze dalej są głodni! Chcieliby spuchnąć od dostatku, jednak wciąż nie nasycą swej żądzy. W swej chytrości pragną rozrastać się do granic możliwości i tak być karmionym obiema rękami. Jednak kiedy już coś dostają, mówią: jedną ręką tylko dajesz - lewą. Otwórz na prawą! I dalej chcą doić z koryta, które raz podstawione wyssą do piaszczystego dna.
W ogromnej wiekszosci spotykam sie z postawami dokladnie odwrotnymi, przynajmniej w bractwach, w ktorych gram. Nie sadze, zeby dwa czy trzy niezadowolone glosy tutaj na forum byly reprezentatywna postawa wiekszosci. Z moich rozmow z ludzmi wynika raczej, ze wbrew temu, co piszesz, wiekszosc starszych graczy cieszy sie z "biedniejszych" eventow i uwaza je raczej za powrot do stanu normalnosci.
 
Status
Zamknięty.
Do góry