• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

Status
Zamknięty.

DeletedUser3575

Guest
A wiadomo jaki ten ptaszor ma bonus za karmienie? Bo produkcja to jedno- feniks też nie oszałamia produkcją bazową.... Najważniejszy jest efekt karmienia.
 

xEasyRiderx

Rycerz
Po nakarmieniu będzie dawał PW za zwiad.
No to faktycznie jest to "bardzo opłacalne" biorąc pod uwagę że zwiad w miarę postępu w grze ulega znacznemu wydłużeniu a do tego jeszcze trzeba stracić karmę i celować aby koniec zwiadu pokrywał się z efektem karmienia jak dobrze rozumiem.

Mniejmy tylko nadzieję że wersja beta to testy które niekoniecznie mogą wejść na live w takiej formie :)
 

DeletedUser3575

Guest
No to byłby hit czas trwania karmienia 5 minut--musisz celować w koniec zwiadu.
Mają tyle możliwości a wybierają takie wielkie nic.... Trudno mi uwierzyć, że będzie aż tak bezwartościowy. Może będą zmiany.
 

Koval92

Kapłan
A wiadomo jaki ten ptaszor ma bonus za karmienie? Bo produkcja to jedno- feniks też nie oszałamia produkcją bazową.... Najważniejszy jest efekt karmienia.

pisałem - PW za ukończony zwiad
1 poziom - 5 PW
2 poziom - 6 PW
3 poziom - 7 PW
4 poziom - 8 PW
5 poziom - 9 PW
6 poziom -10 PW
7 poziom - 11 PW
8 poziom - 12 PW
9 poziom - 13 PW
10 poziom - 14 PW

czas efektu 24h

zawsze moze pelnic funkcje stricte ozdobną

Dokładnie, jest ładny bardzo
 

visit0r

Paladyn
Nie może. Mamy za mało miejsca na takie fanaberie. Przeliczamy budynki chyba po coś...

CCo do zwiadu... Nowinka ma zwiad w porywach do kilku godzin i dostaje 5-14 pw. Dinozaury z tygodniowym zwiadem też. .. Ciekawa opcja
g* musi na czyms zarabiac, teraz beda dawali gnioty aby ludnosc kupowala ekspansje za diamenty, zakladam ze znaczna czesc graczy juz dotarla do granicy ekspansji za zwiady
 

mayder

Tancerz ostrzy
Nie, nie leżą z tego co wiem to intensywnie nad tym tematem pracują.

Który raz już to słyszymy? Wiem że już sam masz pewnie dosyć wysłuchiwania naszych jęków na ten temat no ale ileż można coś takiego wprowadzać? Możliwość kupowania PW za diamenty w cudach to dało się zrobić bez problemów. Nad aplikacją to chyba tylko jedna osoba tam pracuje a do pracy przychodzi co drugi dzień. W głowie mi się nie mieści że "taka" firma która to się szczyci tym ile w ich grę osoba gra nie potrafi ogarnąć wręcz podstawowych rzeczy :/
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Uwierzcie mi że co tydzień w raporcie piszę że gracze domagają się wprowadzenia PW do apki. Wiem też z przecieków że trwają pracę nic więcej nie mogę powiedzieć.
 

DeletedUser4281

Guest
Moze w temacie nowego eventu, okaze sie chociaz ze artefakty pasuja do ognistego feniksa. Przynajmniej event nie bylby calkiem stracony:)
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
To po jaka <...> tak beznadziejny Feniks? Dla kogo to jest? Bo totalnie nie widzę sensu stawiania takiego gniota, to jest nawet gorsze do tego badziewia z walentynek

edytowano wulgaryzm//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Cenna informacja i teraz wiadomo że nie warto tworzyć feniksa w akademii magi :)
Teraz wiadomo ze jak znowu graczy zrobią w <...> z studniami,to można całkowicie olać event, tak jak karnawałowy, ja olałem, robiłem zadania bez listy, bez przygotowania, i mam gdzieś ile zdobyłem artefaktów. Jeśli główny budynek s nie zmieni się w odrodzeniu, a do tego znowu zrobią myk, ze studnie tylko 1 dnia. Wywalone mam na ten event.

wycięto wulgaryzm//Urdur
 

xEasyRiderx

Rycerz
To po jaka <...> tak beznadziejny Feniks? Dla kogo to jest? Bo totalnie nie widzę sensu stawiania takiego gniota, to jest nawet gorsze do tego badziewia z walentynek
Nikt ci nie każe stawiać tego budynku a event może być cenny dla nagród dziennych, tego jednak jeszcze nie wiemy dlatego powstrzymuję się od opinii na ten temat ;)
 

xEasyRiderx

Rycerz
@SandDiuna możesz być wkurzony na taki obrót sprawy masz do tego prawo jednak :) jednak nie każdy musi za swój priorytet w grze stawiać studnie są przecież inne rozwiązania chociażby dżin z iglic.
Każdy też ma swoją własną strategie gry i rozwoju miasta dla jednych liczą się budynki główne z eventów dla innych nagrody dzienne w postaci kultury czy chociażby czasoprzyśpieszaczy. Każdy może sobie wybrać coś dla siebie :)
EDIT
No proszę cię wciskanie komuś na siłę zupy pomidorowej bo akurat mi smakuje mija się z celem ;)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry