• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ludzie i Elfy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2977
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2977

Guest
Witam
Która z dwóch ras (Ludzie i Elfy) jest lepsza? Czym się różnią? Którą lepiej wybrać?
 

jakub357

Łucznik
W Elvenie rasy są zbalansowane między sobą, czyli której byś nie wybrał, to wyjdzie na to samo. Zwłaszcza w późniejszych rozdziałach.
 

DeletedUser1660

Guest
W Elvenie rasy są zbalansowane między sobą, czyli której byś nie wybrał, to wyjdzie na to samo. Zwłaszcza w późniejszych rozdziałach.
Owszem są, jednak różnica między nimi jest widoczna. Np. Ratusz, Rezydencje, Koszary są bardziej "kanciaste". Manufaktury również się różnią.
Każda szkolona jednostka czy u Ludzi czy Elfów ma swój odpowiednik.

Która z dwóch ras (Ludzie i Elfy) jest lepsza? Czym się różnią? Którą lepiej wybrać?

Jeśli nie potrafisz się zdecydować zawsze możesz zacząć grę na dwóch światach :)
 

DeletedUser1660

Guest
Ja właśnie wolę wygląd ludzi. U Elfów wszystko jest takie... przecukrzone.
Kto co lubi :)
U Ludzi podoba mi się wygląd Ratusza w rozdziale Elfów. Początkowe budynki są jak dla mnie zbyt ponure i mogą troszku zniechęcać :/

Na Wiki można podejrzeć wszystkie budynki ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jakub357

Łucznik
Jak kiedyś obliczałem, to budynki różnią się kosztami, czy zapewnianymi dobrami - jednak w ostatecznym rozrachunku naprawdę wychodzi po równo. Z wojskiem tak samo.
Więc tym, czym najlepiej się kierować, to po prostu odczucia własne - jak tutaj, chociażby graficzne :)
 
Do góry