• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.6

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

kasiaczb

Zwiadowca
Witam.
A co z kims kto jak ja aktualnie jest zablokowany w badaniach i PW nie moze juz zbierac? Moze przyspieszycie produkcje granitu bo z tego co widze to moje zablokowanie zanosi sie na dluzej:))
No i czy w koncu bedzie jakis czar lub cos co zwiekszy populacje? Czy nie moze byc magia na rezydencje?

A ja mam pytanie:) Chce motywowac i jkos nie wiadomo dlaczego jednych graczy moge a innych za 1.30h !!!! Przeciez jak wczoraj motywowalam to wszystkich w tym samym czasie-czyli moze byc roznica kilku sekund lub minut a nie taka!!!!
Czy ktos wie o co biega? Czy to moze przypadkowy blad,jak zwylke cos nie gra po wprowadzeniu aktualizacji?

I kolejne pytanie:))
Dlaczego nie ma mlotkow przy motywacji osob ktore na 100% motywowalam zaawsze i one mnie tez?
- Czy w kazdym miescie sa te 3 skarby czy tylko jeden?
- Jak mam wiedziec co to za skarb i gdzie sie on znalazl po zdobyciu?

//edit//Połączone posty//Drago
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Dostałem 2 komunikaty , że jest skarb ale nie widzę go nigdzie. Czy ten skarb znika po wyjściu z miasta gdzie został odnaleziony i po ponownym wejściu do tego miasta już go nie ma?
 

DeletedUser79

Guest
Dziwne, bo przykładowo u mnie, tam gdzie pojawił się komunikat o odkryciu skarbu, tam owy skarb był.
 

DeletedUser878

Guest
I kolejne pytanie:))
Dlaczego nie ma mlotkow przy motywacji osob ktore na 100% motywowalam zaawsze i one mnie tez?
- Czy w kazdym miescie sa te 3 skarby czy tylko jeden?
- Jak mam wiedziec co to za skarb i gdzie sie on znalazl po zdobyciu?

Edytuj post następnym razem, a nie pisz kolejnego posta. Generalnie - nie spotkałem się, żeby był taki błąd, sprawdz jeszcze raz czy na pewno Cię motyowali, wez pod uwagę 24 godziny, które muszą minąć.
Skarb jest jeden na gracza, a 3 można zdobyć w ogóle w ciagu dnia, czyli 24 godziny muszą minąć. I co 24 godziny możesz zdobyć 3 skarby, u innych graczy.
Musisz zmotywować gracza, i pojawi Ci sie komunikat o skarbie - następnie szukasz skrzynki i klikasz na nią (otwierasz) i masz napisane co dostałaś. Są na obrzeżach miasta ogólnie.
 

kasiaczb

Zwiadowca
Edytuj post następnym razem, a nie pisz kolejnego posta. Generalnie - nie spotkałem się, żeby był taki błąd, sprawdz jeszcze raz czy na pewno Cię motyowali, wez pod uwagę 24 godziny, które muszą minąć.
Skarb jest jeden na gracza, a 3 można zdobyć w ogóle w ciagu dnia, czyli 24 godziny muszą minąć. I co 24 godziny możesz zdobyć 3 skarby, u innych graczy.
Musisz zmotywować gracza, i pojawi Ci sie komunikat o skarbie - następnie szukasz skrzynki i klikasz na nią (otwierasz) i masz napisane co dostałaś. Są na obrzeżach miasta ogólnie.
Nie ma opcji zeby mnie nikt nie zmotywowal! Skrzynki nie bylo zadnej nigdzie-tylko komunikat ze odkrylam skarb Czy jak wroce teraz zeby jeszcze raz poszukac to moge czy juz nie?
 

DeletedUser878

Guest
Nie ma opcji zeby mnie nikt nie zmotywowal! Skrzynki nie bylo zadnej nigdzie-tylko komunikat ze odkrylam skarb Czy jak wroce teraz zeby jeszcze raz poszukac to moge czy juz nie?
Nie. Generalnie - skrzynka powinna, a raczej musi być! Szukaj dobrze po całej mapie. Są na obrzeżach. Raczej nie - skrzynka wtedy znika. Ale spróbuj u kogoś innego poszukać/kogoś z bractwa. ;)
 

DeletedUser

Guest
Skrzyni nie ma. Był komunikat, ale skrzyni jak nie było tak nie ma.
 

kasiaczb

Zwiadowca
Edytuj post następnym razem, a nie pisz kolejnego posta. Generalnie - nie spotkałem się, żeby był taki błąd, sprawdz jeszcze raz czy na pewno Cię motyowali, wez pod uwagę 24 godziny, które muszą minąć.
Skarb jest jeden na gracza, a 3 można zdobyć w ogóle w ciagu dnia, czyli 24 godziny muszą minąć. I co 24 godziny możesz zdobyć 3 skarby, u innych graczy.
Musisz zmotywować gracza, i pojawi Ci sie komunikat o skarbie - następnie szukasz skrzynki i klikasz na nią (otwierasz) i masz napisane co dostałaś. Są na obrzeżach miasta ogólnie.
OK,dzieki:)
A o co chodzi z tymi bonusami u niektorych graczy? Sa oznaczeni inaczej z informacja obonusie za 23h,lub troche mniej? Czy mialam ich nie motywowac?
 

DeletedUser626

Guest
Tam powinno być "przez", więc jak najbardziej motywować, to są właśnie osoby, które motywowały Twoje miasto.
 

DeletedUser

Guest
Chyba coś zostało usprawnione bo dziś jak się pojawi komunikat to i skrzynia się znajduje to po 1. A po 2 z tymi 3 skarbami na dzień to chyba tak nie do końca bo sam już dziś 4 odkryłem :)
 

DeletedUser79

Guest
Skoro napisali, że limit to 3, to za pewne dzisiaj odkryłeś te, których nie znalazłeś wczoraj - to tylko moje przypuszczenia.
Dzisiaj znów szukałem skarbów i szczerze powiedziawszy miałem problem z ich odnalezieniem, ale tam gdzie był komunikat, tam była i skrzynia. ;)
 

Rudolf

Zwiadowca
Jak już wcześniej na becie, tak teraz u nas ja nie mam problemu z tymi skarbami. Jezli jakiś sie pojawi proponuję przeanalizować swoje działania.
 

DeletedUser852

Guest
Ja już 2 razi zbieram skrzunki. Na 6 komunikatów było 6 skrzynek, więc z nimi problemu nie ma :)
Tak jak Rudolf pisze" przeanalizuj swoje działania" :)
 

DeletedUser48

Guest
Fajnie by było, takie skrzyneczki dostawać za motywację mapy, to więcej by mobilizowało innych do motywacji.
 

DeletedUser261

Guest
Pokazuje mi podczas motywacji sasiadów ze dostałem skarb ale pojecia nie mam gdzie tego szukać ,pisaliscie wyzej że na obrzeżach miasta ,szukam i zero skrzynek moze jakiegos screena dacie jak to wyglada ?Zmotywowałem dzisiaj kilkunastu sasiadów i mi pokazało chyba z 6-7 razy ze zebrałem skarb ,podczas gdy piszecie że to tylko 3 razy o co yu chodzi ?
 

DeletedUser80

Guest
Z moich obserwacji wynika, że nieważne kogo motywujesz (sąsiada czy gildianina) w obu przypadkach wpadają skarby.
Jeżeli pojawi się komunikat a nie znajdziesz skrzynki nie ma płaczu, motywuj dalej znajdziesz u kogoś innego. W dalszym ciągu zdarza się, że skrzynki są niewidzialne i nie można ich znaleźć. Komunikat o znalezieniu skarbu może pojawić się i 20 razy jeżeli nie otworzysz skrzynki.
Zabrzmi to jak herezja ale skarby wpadają za szybko, dzisiaj po 5 motywkach miałem zaliczone wszystkie 3 skarby. Ciut rzadsze wpadanie uaktywniło by sporo osób aktualnie praktycznie nie motywujących:)
 

DeletedUser261

Guest
Już mam ,zapomnieliscie dodac że skrzynki znajduja sie na obrzeżach miasta które zostało zmotywowane ,czyli miasta sasiada :)
 

DeletedUser626

Guest
Zawsze nowe funkcje wprowadzają nieco zamieszania, ale szybko się przyzwyczaicie : )
Co do skrzynek, proszę szukajcie dobrze zanim zawyrokujecie, że są niewidzialne. Testowałam już 3 przeglądarki i wszędzie znalazłam skrzynki, faktycznie czasem dobrze ukryte, ale były. : )
 

DeletedUser48

Guest
Dragomira, czy te skarby się tyczą TYLKO bractwa czy mapy też czyli sąsiadów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry