• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.6

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser626

Guest
Skrzyneczki są spoko, ale mnie najbardziej podoba się oznaczenie kogo już odwiedziłam w Bractwie, a kogo nie. Jak robię kilka rzeczy na raz to potem nie ogarniam komu kliknęłam pomoc a komu nie :D
No i nowe zaklęcie się przyda ; 3
 

Rudolf

Zwiadowca
Fakt, jak dla mnie nowe zaklęcie przyda się bardzo. Szkoda mi przepadającego pw. I mała podpowiedz, skrzyneczki będą na obrzeżach miasta :D
 

DeletedUser

Guest
Fakt, jak dla mnie nowe zaklęcie przyda się bardzo. Szkoda mi przepadającego pw. I mała podpowiedz, skrzyneczki będą na obrzeżach miasta :D

to znaczy że ta "niespodzianka" nie będzie wypadać automatycznie podczas motywacji tylko trzeba będzie jej szukac w zakątkach sąsiedzkich miast?
 

DeletedUser626

Guest
Tak i nie. Będzie wypadać automatycznie, ale nie trzeba będzie specjalnie szukać, raczej rzuci się w oczy. ; )
 

DeletedUser878

Guest
Ile będzie działać to zaklęcie medytacji? I na co sie je będzie rzucać?
 

DeletedUser878

Guest
Dziękuje. A ile to będzie kosztować? :) Bo jeśli 2 relikty, to nie bedzie sie opłacało tego robić. Jeśli po jednym - to bedzie superancko, elegancko!
 

DeletedUser

Guest
Tak i nie. Będzie wypadać automatycznie, ale nie trzeba będzie specjalnie szukać, raczej rzuci się w oczy. ; )
Akurat z tym bywa różnie. Już jest na becie zgłoszony błąd, że ten "bonus" bywa niewidzialny. Szukaj sobie go w takiej sytuacji :D A @Rudolf ma rację co do umiejscowienia. Mają być na obrzeżach, bo w mieście byłyby mocno niewidoczne. Co do zaklęcia to raczej się z niego nabijają na becie, bo uznają za ogólnie mało przydatne.

Swoją drogą na becie już wyszły do aktualizacji 1.6 dwa hotfixy, z czego drugi (mający 7 pozycji) kilkanaście minut temu ogłoszono. I 4 poprawki w nim tyczą turniejów. Jak więc widać, jeszcze trochę czasu upłynie zanim nowości ogarną do stabilnego poziomu.

--- EDIT ---
Co do tego skąd wiadomo, że w mieście mamy szukać? Będzie specjalne oznaczenie, że w czasie odwiedzania sąsiada można u niego szukać. Stąd ludzie wiedzą, że czasami te skarby są niewidzialne. Niby oznaczenia jest, a skarbu ani widu, ani słychu na mapie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Z tych skrzynek lecą tylko relikty, czy można dostać coś sensownego? :D
 

DeletedUser626

Guest
Aktualizacja skończyła się przed chwilą.
Co do poprzedniego pytania - nowe zaklęcie wymaga 3 reliktów.
Ze skrzynek poza reliktami lecą na pewno PW, bo przed chwilą dostałam. ;)
 

DeletedUser878

Guest
O co chodzi z tymi skarbami? Pisze mi, że odnalazłęm skarb i go dostałem. Ale co, jak, gdzie? Jaki skarb? Nie jest wyświetlone, co sie dostaje.
 

DeletedUser626

Guest
Skrzynki zawsze są na obrzeżach miasta, świecą się i trudno je przegapić. Pierwsza znaleziona centruje ekran, aby można było zobaczyć jak wygląda. Następnych trzeba szukać.
 

DeletedUser852

Guest
Super aktualizacja :) Nie dość, że PW się dostaje z turniejów to jeszcze ze skrzyneczek :) Bardzo to przyśpiesza grę :) 95 PW jak trzeba wydać to mozolnie szło :)
 

DeletedUser878

Guest
A dobra, juz mam. No powiem wam, że pierwszy raz od dawna, jestem mega zadowolony z aktualizacji. Bardzo fajna opcja do gry z tymi skrzyneczkami. :)
 

DeletedUser79

Guest
To prawda, że dawno nie było aktualizacji, która w jakimś stopniu zadowoliła graczy. Mi osobiście podoba się bonus w postaci skarbu, nie jest to duża nagroda, ale zawsze coś - dziś otrzymałem relikt eliksiru, jedwabiu i Punkt wiedzy, jednak mam nadzieję, że owe skrzynie nie będą zawierały tylko takich skarbów. Drugi pozytyw tej aktualizacji to dodanie przycisku "Odwiedź" bezpośrednio przy liście członków bractwa, zawsze to o jedno kliknięcie mniej; czas od ostatniego "klepnięcia" również jest dobrą informacją.
 

Deleted User - 34008

Guest
W skarbach dostałem pw, relikt i zaklęcie. Faktem jest, że pomimo ogłoszenia o znalezieniu skarbu, zdarza się, że skarbu nie ma. Jednak na plus ( przynajmniej dzisiaj ) trzeba przyznać, że gra uskutecznia próby, aż do momentu kiedy dostaniemy 3 nagrody ( ja miałem 3 faile ).
Dobrą zmianą jest otwieranie się menu bractwa na zakładce z graczami.
Zmiana miejsca przycisku motywacji sprawia małe trudności, ale to kwestia przyzwyczajenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry