• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
hassano, nagrody są objęte tajemnicą, więc nie mogę potwierdzić ani zaprzeczyć ;) Ale studnia pojawiała się dość często w ostatnich wydarzeniach, więc szanse na to, że będzie dostępna w kolejnym evencie, są całkiem spore :)
 

visit0r

Paladyn
hassano, nagrody są objęte tajemnicą, więc nie mogę potwierdzić ani zaprzeczyć ;) Ale studnia pojawiała się dość często w ostatnich wydarzeniach, więc szanse na to, że będzie dostępna w kolejnym evencie, są całkiem spore :)
tak oceniajac pierwsze 7 nagrod dziennych ktore znam to z dnia na dzien coraz słabsze są, pierwszego dnia nagroda majaca najwiecej kultury na pole, drugiego 25 h przyspieszacza, 7 juz tylko 20, jezeli tendencja spadkowa sie utrzyma to marne szanse na tak wyczekiwana przez wiele osob studnie ;(
 

Hassano

Łucznik
Zadania nie są jakieś trudne więc przynajmniej ja zacznie ale jeśli do dnia 15 nie będzie studni to znaczy że nie będzie jej wcale ( bo jak do tej pory była zawsze 2x w jednym evencie) i tak sie skończy zabawa z ichnim eventem..
Wcześniej sami podawali nagrody główne czyli zestawy i sami wspominali że studnia też sie gdzieś tam znajdzie
 

DeletedUser3332

Guest
czyli ile mamy dni w plecy ?

PS. Były "akcje" x2 jak poprzednio ? Bo nie wiem czy czekać czy klikać na bieżąco :)
 

DeletedUser1530

Guest
studnia do wylosowania będzie 9 dnia eventu czyli u nas 5 października chociaż dzień wcześniej jest ciekawy budyneczek dający bonus do uzupełniania surowców rasowych
 

Hassano

Łucznik
Studnia na pewno będzie jeszcze raz ewentualna różnica może być w ilości księżyców jakie będziemy posiadać do losowania :) ale ja nadal twierdze że niema nic lepszego niż studnia bo to jedyna możliwość zdobycia diamentów za darmo
 

DeletedUser2017

Guest
Studnia jak widzę ma być w piątek do wylosowania do tego czasu nie zauważyłem nic atrakcyjnego przynajmniej dla mnie :D
 

DeletedUser

Guest
Budynek (zaklęcie +5% pojemności portalu /48 godz.) ma 50 dni życia - warto to uwzględnić - maks ilość surowców do wyciągnięcia to 120% pojemności portalu.
 

Miroslaw78

Zwiadowca
Studnia jak widzę ma być w piątek do wylosowania do tego czasu nie zauważyłem nic atrakcyjnego przynajmniej dla mnie :D

Nie mam wątpliwości że "darmowe diamenty" to najlepsza opcja... ;) tyle że po zmianach... tych diamentów wypada jakoś dziwnie mało... można przyjąć że ktoś nie ma szczęścia w losowaniu... można też było zmienić algorytm wypadania konkretnych nagród... i tak diamenty mają 0,0001 ;) za to jak już wpadną... to 25 szt ;) ,ale to czysta teoria... dobrze że choć poboczne zasoby w studni "podniesiono"... tak czy inaczej jest to jedyny budynek dający "dreszczyk emocji"... losowość... resztę można przeliczyć studni nie ;). Pozdrawiam.
 

DeletedUser2262

Guest
Ktoś wie może czy pojawi się jeszcze akcja skracająca czas produkcji towarów? Kilka razy już taka była...

//Edytowano: Połaczono posty - Hajmdal


Budynek (zaklęcie +5% pojemności portalu /48 godz.) ma 50 dni życia - warto to uwzględnić - maks ilość surowców do wyciągnięcia to 120% pojemności portalu.
Fajne jest to że można je wykorzystać w dowolnym momencie, ponieważ jak zauważyłeś, odkłada się w postaci zaklęcia, więc można poczekać aż portal będzie na najwyższym poziomie z maksymalną pojemnością. Do tego można wylosować kilka takich budynków i "teoretycznie" zbudować tylko i wyłącznie portal bez budynków produkcyjnych.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3332

Guest
Tak z ciekawości wszyscy (ja także) cieszą sie z wypadających diaxów, tyle tylko ze w ilościach jakie wypadają (nawet te 25 szt) to i tak nic w porównaniu z tym ile by ich trzeba było wydac na cokolwiek konkretnego, a widząc koszta diamentów w stosunku do jakiś pierdół to rece opadaja, byle budynek i w przeliczeniu diamenty na gotówke to min. 25 zł .........
 

DeletedUser

Guest
Do tego można wylosować kilka takich budynków i "teoretycznie" zbudować tylko i wyłącznie portal bez budynków produkcyjnych.
Nie można bo:
a) nie rozbudujesz go do maks. poziomu a 5% pojemności portalu na 1 poziomie nic ci nie da :)
b) nie skończysz rozdziału bo ilość surowców wymaganych do badań końcowych wymaga portalu na 4 poziomie - analogicznie - deszcz monet nie da ci więcej monet niż mieści ratusz
 

DeletedUser2262

Guest
Nie można bo:
a) nie rozbudujesz go do maks. poziomu a 5% pojemności portalu na 1 poziomie nic ci nie da :)
b) nie skończysz rozdziału bo ilość surowców wymaganych do badań końcowych wymaga portalu na 4 poziomie - analogicznie - deszcz monet nie da ci więcej monet niż mieści ratusz
Hejka,
Napisałem teoretycznie, bo już przy 10 takich wylosowanych budynkach mamy 1200% zapełnienia magazynu portalu w postaci zaklęć używanych w dowolnym momencie ;)
 

Hassano

Łucznik
Portal zawsze można podnieść bez innych budynków rasowych ale co z tego skoro gra sama w sobie wymaga postawienia manu rasowych bo są zadania których nie odrzucimy..
 
Status
Zamknięty.
Do góry