• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.81

Mozliwosc sprawdzania pozostalego czasu zwiadu bez koniecznosci wchodzenia na mape
to moim zdaniem przydatna rzecz, ale przydaloby sie jeszcze jednorazowe powiadomienie po
jego zakonczeniu. Wtedy byloby idealnie :) Ale i tak ta akurat drobna zmiana mi sie podoba.
 

DeletedUser3332

Guest
Ja sie ciesze z możliwości odwiedzania kolejnych "darczyńców" bez potrzeby powrotu do swojego miasta. Brakowało mi tego.
 

visit0r

Paladyn
a nie dalo sie wstawic ikonki zwiadowcy z czasem pozostalym do konca w prawym gornym rogu?
to wazniejsze i o wiele czesciej uzywane niz jakas tam promocyjka ktora w europie 2 predkosci promocja nie jest
 

DeletedUser

Guest
z całej tej aktualizacji to się jedynie cieszę że nie mam iPhone X... serio jaka to jest grupa użytkowników, że 1/3 aktualizacji dla apek jest poświęcona właśnie dla nich? Albo zmieńcie nazwę na coś innego, bo nazwa aktualizacja jest myląca (może cold fixy? bo hot to one nie są...)
 

visit0r

Paladyn
To i tak więcej niż u mnie :D W sumie nawet nie zauważyłem, że aktualizacja była dzisiaj właśnie przez brak czegokolwiek po najechaniu na tę ikonkę.
domyslilem sie ze aktualizacja juz byla tylko po fakcie ze musialem sie logowac maja w przegladarce aktywna opcje pamietaj mnie, wywala tylko jak cos grzebia na serwerach
 

Elelkal

Rozbójnik
Sprawdziłem na innych światach i w przypadku gdy można wysłać zwiad pojawia się taka informacja po najechaniu na tę ikonę ale jeśli zwiad już trwa to nic się nie pojawia.
Chyba wraz z aktualizacją wprowadzili kolejną innowację do menu budowy, o której nie było wspomniane. Teraz przy otwieraniu niektórych zakładek zamiast pierwszej strony wyświetla się ta z najnowszymi budynkami. Trzeba przyznać przydatna rzecz, kiedy stawia się hurtowo budynki rasowe czy najnowsze budynki kulturowe.
 

Hassano

Łucznik
To i ja sie podłącze że od dobrych 2-3 dni granie to męczarnia.. gra sie zacina, jest mega wolna, zbieranie monet to "kratkowanie" i skaczące pixele.. Ustawianie manu kolejny problem zajmuje to 3-4x więcej czasu niż zazwyczaj.. Nawet głupie wczytywanie sie gry i przejścia gdzie sie ładuje to o dobre 10-15 sec dłużej niż normalnie.. Co jeszcze popsujecie zanim zacznie działać jak należy??
 
To i ja sie podłącze że od dobrych 2-3 dni granie to męczarnia.. gra sie zacina, jest mega wolna, zbieranie monet to "kratkowanie" i skaczące pixele.. Ustawianie manu kolejny problem zajmuje to 3-4x więcej czasu niż zazwyczaj.. Nawet głupie wczytywanie sie gry i przejścia gdzie sie ładuje to o dobre 10-15 sec dłużej niż normalnie.. Co jeszcze popsujecie zanim zacznie działać jak należy??
Odbierzesz to pewnie jako zart, ale... to moze byc efekt upalow i przegrzanego
procesora, ktory automatycznie obniza wtedy czestosc taktowania ;) U mnie gra
na kompie dziala normalnie, ale na kilkuletnim laptopie, ktorego uzywam tylko
sporadycznie zdarza sie to czasem i to wlasnie tylko w upalne dni. Ot taka
ciekawoska (a raczej nieprzedmuchany wiatraczek ;) ).
 

Proqrator

Rozbójnik
Ta animacja po walce w turnieju na aplikacji jest bez sensu. To tylko spowalnia granie, irytuje i wogole nie wnosi nic dobrego. Porażka
Jesli nie mozna tego usunac, to prosze dajcie opcje wyłączenia tego w opcjach.

Jeszcze mały szczegol: po wejściu w kwatere robotnicza jej opis jest po angielsku ;)
 
Ostatnia edycja:

visit0r

Paladyn
Sprawdziłem na innych światach i w przypadku gdy można wysłać zwiad pojawia się taka informacja po najechaniu na tę ikonę ale jeśli zwiad już trwa to nic się nie pojawia.
Chyba wraz z aktualizacją wprowadzili kolejną innowację do menu budowy, o której nie było wspomniane. Teraz przy otwieraniu niektórych zakładek zamiast pierwszej strony wyświetla się ta z najnowszymi budynkami. Trzeba przyznać przydatna rzecz, kiedy stawia się hurtowo budynki rasowe czy najnowsze budynki kulturowe.
szkoda tylko ze automatycznie sie ustawia na portalu rasowym ktory jest huz wybudowany wiec i tak trzeba przejsc na inna karte co w przypadku budynkow rasowych konstruktow innych niz portal nic nie zmienilo ;(
 

Hassano

Łucznik
Kiki doczekaliśmy sie w końcu :D:D Jak byś mogła sprawdzić pewnie już w archwum i to papierowym :D kiedy stworzyłaś pomysł na dodanie dzwoneczka w miastach innych graczy.. Myśle że do IPN'u pisać aż nie będziesz musiała ale pewnie w papierowej teczce już to leży ze starości.. No ale trzeba przyznać jedno lepiej późno niż wcale :D
@kikimora
 

DeletedUser3332

Guest
Ja to mam wrażenie ze oni każdą aktualizacje robią ręcznie od wersji 1.00. Bo jakim cudem po aktualizacji powracają stare błędy, nieprzetłumaczone teksty etc ?
 

DeletedUser

Guest
@yojinek.pl robią to najpierw na serwerze testowym, a potem jakiś cielak robi kopiuj & wklej pomimo że wersja oficjalna jest inna, stąd roll back do poprzednich błędów (bez hot fixów i nakładek zrobionych przez lokalizatorów tu polskich modów)

@jarq a możesz mi pokazać gdzie w opisie aktualizacji jest o animacji walki, wprowadzonej z 1.81 na apce?

Pamiętajcie: Aktualizacja aplikacji odbywa się niezależnie od aktualizacji wersji przeglądarkowej, zmiany nie pojawiają się w tym samym momencie.
  • Koszary/Obóz najemników - Przy Iglicach Burzy postawionych w mieście, czas produkcji był wyświetlany niepoprawnie w tych budynkach i synchronizował się dopiero po pewnym czasie. Nie wpływało to na właściwy czas produkcji.
  • Interfejs - Przy odblokowywaniu zwiększenia produkcji, teksty tytułowe okien z informacją o tym nakładały się na siebie.
  • Wiadomości - Gradient w tle okna wiadomości, który zwykle zanika w kierunku brzegów, został nieprawidłowo wstawiony, tym samym tworząc kreski na urządzeniach iPhone X

info o jakże istotnym iPhone X jest jak byk ale zmiany dotyczące wszystkich graczy już nie, a ta animacja:
- nic nie wnosi do walki
- wydłuża i tak długi czas poświęcony na walkę (mamy cały wątek o dyskusji jak skrócić walkę, a tu iG robi na filmiki do każdej walki)
- mój starszy (i słabszy) smartfon co chwilę mi zamyka grę z powodu przeładowania ramu, fajnie nie? Przedtem jako tako działało

także o kant d..y można potłuc takie info o aktualizacjach
 

Elelkal

Rozbójnik
Raz spotkałem się z wyjaśnieniem w jednej z gier niemieckiej firmy, że ogłoszenia o aktualizacjach zawierają listę najistotniejszych/największych zmian w grze a nie każdej wprowadzonej zmiany. Inaczej ogłoszenie zajmowałoby nawet kilka stron, przez co byłoby mało czytelne dla odbiorców. To w sumie wyjaśniałoby dlaczego czasami trafiają się rzeczy, o których nie wspomina się w ogłoszeniach.
 

DeletedUser

Guest
Raz spotkałem się z wyjaśnieniem w jednej z gier niemieckiej firmy, że ogłoszenia o aktualizacjach zawierają listę najistotniejszych/największych zmian w grze a nie każdej wprowadzonej zmiany. Inaczej ogłoszenie zajmowałoby nawet kilka stron, przez co byłoby mało czytelne dla odbiorców. To w sumie wyjaśniałoby dlaczego czasami trafiają się rzeczy, o których nie wspomina się w ogłoszeniach.

Lubię sarkazm :)
 

DeletedUser174

Guest
hassano tak, to prawda. Prosiliśmy (czytaj: toczyliśmy zacięte boje) kiedyś o dzwoneczek... to mamy... tylko że dzisiaj to on mnie jakoś mało "bawi". Może dlatego ze jestem zrzęda i oczywiście zawsze wszystko mi się musi z definicji nie podobać - nie można tego wykluczyć. A może dlatego, że są rzeczy ważniejsze, które drą ryja od dawna o wprowadzenie... I tak zamiast wiadomości na apce mamy trąbkę i dzwoneczek... Są rzeczy ważne i ważniejsze i mi to dzwoneczkowe "zwycięstwo" bardzo gorzko smakuje.

Bez dzwoneczka da sie żyć. Zresztą dzisiaj jego znaczenie też zmalało - ile osób dzisiaj jeszcze "kompowo" rozdaje motywki? Większość przecież wskakuje na apkę na klaski, więc sam dzwoneczek jest mi na plaster teraz tak prawdę mówiąc. Z ciekawości zobaczyłam jak to wygląda bo szukałam skrzynki z nadzieją na zaklęcie do eventu. Jeszcze skrzynki lekko ratują motywki z kompa... tylko że większość graczy leje na te skrzynki ciepłym moczem i się chyba nawet ciesza że nie ma powiadomienia o skrzynkach w apce :D

Brak wiadomości na apce jest tak wpieniający że aż parlamentarnych słów brakuje. Dlatego wybacz, ale nie umiem się cieszyć dzwoneczkiem :( Z powodu wszystkich negatywnych skutków braku komunikacji opcją pw chyba też się nie dam rady cieszyć jak już ją wprowadzą... zbyt dużo złych emocji wokół tego tematu narosło aby było miejsce na radość. A szkoda
 
Do góry