• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Pozdrawiam

  • Rozpoczynający wątek Archivalt
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Polecam zwłaszcza czarnego earl greya z delikatną nutą cytryny, tylko absolutnie bez mleka.
 

DeletedUser

Guest
A co jest złego w porannej kawie? :D Zajmowałem się i zajmuje się tematyką dietetyki i zdrowego odżywiania i wszystkie negatywne komentarze o kubku kawy z rana były mitami :p Po prostu jeden z wielu przykrych mitów odnośnie odżywiania. Tutaj proszę pewne źródło - http://www.menshealth.pl/zdrowie/Kawa-na-lawe,4605,1

Reasumując: Nie ma nic złego w porannym spożywaniu kawy, o ile nie spożywamy jej na pusty żołądek tylko do pełnowartościowego śniadania. A także jeśli nie pijemy jej za dużo w ciągu dnia :)
 

DeletedUser

Guest
Powiem szczerze, że mało mnie to przekonuje, chociaż tamten artykuł mówiący o zwiększeniu aktywności seksualnej przez osoby pijące kawę trochę mnie ciekawi. Rzecz jasna trzeba by wypróbować zamiast wierzyć na ślepo innym ludziom.
 

DeletedUser

Guest
Ja tu Ratghara popieram. Kawa, oczywiście nie na czczo nie jest niczym złym-czasem wręcz może pomóc.

A artykuł bardzo ciekawy...
 

DeletedUser

Guest
Może i kawa jest dobra rano, tak jak napisaliście ale ja wolę herbatę, bo kawy po prostu nie piję :p
 

DeletedUser145

Guest
Powiem, że nie lubię kawy i zamówię coś innego :D Gorącą czekoladę na przykład... :}
 

DeletedUser

Guest
Zawsze można powiedzieć, że dopiero się kawę wypiło :D
 

DeletedUser

Guest
Szczerość - najtrudniejszy ludzki odruch. Taka szczera szczerość :p
 

DeletedUser145

Guest
Najtrudniejszy tylko ze względu na to, że ludzie tak naprawdę nie chcą słyszeć prawdy :) Wolą słodkie kłamstewka.
 

DeletedUser

Guest
A co z tymi, którzy tej prawdy (szczerości) nie wyjawiają? :p
 

DeletedUser

Guest
A ten dystans to ile? Na zasięg broni krótkiej? :D Jeśli tak to kto ją trzyma? ;)
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem jak mają inni po kawie ale ja sam jej pić nie mogę, żołądek mnie później boli a i czuję się niemrawo, już lepiej kakaa się napić albo samego mleka, zwłaszcza że to o wiele zdrowsze.
 
Do góry