• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Pozdrawiam

  • Rozpoczynający wątek Archivalt
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam wszystkich serdecznie. Ja jestem Alan, ale śmiało mówcie mi Archi. Kilka słów o mnie pytacie? Cóż aktualnie mieszkam w Lublinie, dużo pracuje, mało śpię. Lubię gry, zwłaszcza strategie, dobre książki a najbardziej fantastykę w szeroko rozumianym znaczeniu tego słowa. Grałem wcześniej w ''FoE'', ale w momencie najnowszej epoki zakończyłem grę, mam nadzieję że Elvenar okaże się lepszą partią. Póki co to wszystko ale z góry uprzedzę: nie lubię żelków, ani innych słodyczy!
Powodzenia w grze i dobrej zabawy.​
 

DeletedUser

Guest
Witamy! Żelkowej Mafii nie musisz się bać, jak będą niegrzeczni to dostaną po nosie.
 

DeletedUser

Guest
nie lubię żelków

Chłopie, nagrabiłeś sobie...

857_mafia.png


Wiesz, że my mamy ojca chrzestnego u adminów?...
I wiesz, że my wiemy gdzie Ty mieszkasz? (czyt. Znamy Twoje koordynaty?)
 

DeletedUser

Guest
Oj, nie miałem nic złego na myśli, Panie Bodyguardzie,

Proszę sobie takie wygodne butki założyć-pewnie dużo chodzisz na tych koncertach...

232_buty.png
 

DeletedUser

Guest
Przeciwnie więcej człowiek stoi i użera się z ludźmi, zwłaszcza z młodymi dziewczynami. Oh i nie buty ale nauszniki by się przydały, wierz mi piski i krzyki z kompozycją głośników to nie zbyt przyjemne.
 

DeletedUser145

Guest
Witaj :)

Aż się boje pytać jakie mogłeś mieć przygody na takich koncertach :D
 

DeletedUser14

Guest
Witaj :)

Jak można nie lubić słodyczy, a tym bardziej żelków ?! :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
 

DeletedUser145

Guest
Ja w sumie podejrzliwie patrze na osoby które nie lubią słodyczy... :) Coś musi w tym być...
 

DeletedUser14

Guest
Rozumiem, że tam jakiejś lukrecji nie lubić czy innych dziwactw, ale w ogóle? Nawet czekolady? Kto nie kocha czekolady :eek:
 

DeletedUser

Guest
Ostatni przykład: kilka godzin służby, kilku vipów, później koncert w ich wykonaniu, stoimy z chłopakami ramię w ramię, przed nami stado dziewczyn i pchają się wszystkie do przody, no a my czasem musimy je pchnąć w tył, kolega trochę niefortunnie złapał jedną za pierś, a ta w krzyk, że to molestowanie i do sądu z tym pójdzie.


Nie lubię słodyczy, a że żelki są słodkie to ich też nie:)
 

DeletedUser145

Guest
Już widzę jak to wyglądało 'ja do sądu pójdę! On mnie maca!', ale wypina się jak najmocniej żeby tylko ktoś dotknął :D

Ehhh... Chyba trzeba cię przekonać do słodkości :D
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście że słyszałem, ale jak mam zjeść coś kwaśnego to sobie wezmę cytrynę albo limonkę, zdrowsze to od słodyczy.
 

DeletedUser145

Guest
Ja bym nie mogła żyć bez słodkości. Za bardzo je lubię :) I nie mam silnej woli żeby się im oprzeć.
 

DeletedUser

Guest
Zgadza się a kto rano wstaję, temu coś tam:) I pamiętajcie nie zaczynajcie dnia z kawą, lepiej herbatę albo mleka się napić.
 

DeletedUser

Guest
A mi się zdarzało z rana poszóstne espresso... Ale jestem programistą, a w tym zawodzie kawa jest przekształcana w kod :D
 
Do góry