• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

Status
Zamknięty.

Hassano

Łucznik
Ja bym obstawiał wtorek razem z turniejem bo za dużo od niego zależy żeby puścili przygody od połowy turnieju.. no ale g.. lubi zaskoczyć..
 

blazius1

Paladyn
Poniedziałek i wtorek to dni optymalne. Każdy inny dzień to dodatkowa niedogodność dla bractw odfajkowujących imprezę dla kapeluszy.

Decyzja o czwartku byłaby słabo zrozumiała. Oczywiście bractwom wyczynowym to w zasadzie lata koło nosa dzień rozpoczęcia Przygody, ale pozostałej większości to chyba nie?
Chodzi mi o to, że skoro mają w czterech literach grających wyczynowo i to jeszcze jest zrozumiałe, ale dlaczego jeszcze mieliby mieć w czterech literach większość grających Przygodę?

Bractwom Przygodowym to zajedno jaki dzień, bo Kapelusze są tylko przy okazji i to najdalej czwartego dnia imprezy będą obydwa. Raczej bez względu na turniej.
 

Aslana

Tancerz ostrzy
Skoro już wiemy że w czwartek rusza pb to @jarq czy mogli byśmy się również dowiedzieć czy przygoda będzie trwała 7 czy 8 dni czy może jeszcze inaczej? I czy nadal kończymy o 19 bo wyspać się trzeba? to wiadomości dość istotne dla planowania całości
 

kasiaczb

Zwiadowca
Na Games of knowledge są już mapy i zapotrzebowanie na wszystkie odznaki.... tu kilka nowości bo nie ma już trentów ,piekarzy i flakonów a bransolety też inaczej się będzie robiło do tego odznaki z turnieju i iglicy ( co przy czwartkowym rozpoczęciu przygód jest bardzo niewygodne) ale jeszcze jakoś się to da ogarnąć....do czasu kiedy popatrzymy na zapotrzebowanie do wiru :))
Tam jest mega surprise :)) wszystko zostało po staremu???? czyli beda trenty,piekarze i flakony... ale jak te flakony będziemy robić ? na trio-manufkach czy tak jak bransolety? I dlaczego te odznaki nie zostały ujęte w ogólnym spisie odznak? Czy będzie je można produkować dopiero po wejściu do wiru? Czy może to pomyłka jakaś że wir został po staremu?
Ma ktoś jakiś pomysł jak będzie wyglądał wir?
 

DeletedUser174

Guest
A tak z ciekawosci @kikimora
Jaki ty bys chciala event
Lub nagrody jakie mialyby byc :)
tak jednym słowem to normalny
Pod tą definicją rozumiem event, który nie zmusza mnie do zbierania bezwartościowych "nagród" jak ma to miejsce w zdrapce. Stare, sprawdzone skrzynki były ok. Była skrzynka z reliktami? Mogłam wybrać inną. W zdrapce nie ma takiej możliwości. Szału można dostać jak zostają 2 okna: jedno z nagroda dnia i jedno na reset mapy... trafiasz reset i... tak, jest takie piękno słowo na k, które tłumaczy wszystko.

To samo w tej mgle. Jako ciekawostka była "fajna", ale jako stały element gry to bardzo średnio widzę takie rozwiązanie.

Od roku gra idzie w jakimś dziwnym kierunku udziwnień, które w zamyśle miały pewnie walczyć z monotonią na grze. Zresztą gracze sami narzekali, że eventy są wg zasady kopiuj-wklej... no to mamy to o co "prosiliśmy". Mamy tyle ciekawostek, ze az głowa boli od ich nadmiaru. Zadania też w ostatnim evencie nie były już wg schematu ctrl c+v, bo mieliśmy naprzemiennie zbierz surowce lub rób turniej. "Idealny" sposób na zabicie nudy.

Skoro już wiemy że w czwartek rusza pb to @jarq czy mogli byśmy się również dowiedzieć czy przygoda będzie trwała 7 czy 8 dni czy może jeszcze inaczej? I czy nadal kończymy o 19 bo wyspać się trzeba? to wiadomości dość istotne dla planowania całości
potwierdzam. To wazne pytanie. Dla bractw nastawionych tylko na 1 mapę może mniej istotne, ale w bractwach przygodowych z uwagi na wir to info o zakończeniu jest mega wazne
 

Aslana

Tancerz ostrzy
Dzięki za odpowiedź jarq.
Zakończenie przygód w środę o 19.00 napewno wywoła uśmiech w bractwach przygodowych czy małych bractwach które walczą do ostatniej chwili żeby zamknąć choć po 1 ścieżce dla nagród.
Nie czepiam się Ciebie jarq, poprostu chciałabym przekazać gratulacje pomysłodawcy takiego ustawienia czasowego przygód.
 

Aslana

Tancerz ostrzy
@marcinekk24 Pozwolę sobie zacytować orginalną odpowiedź na to pytanie
To jest zamierzone, chodzi o to aby PB nie zakończyły się późno w nocy.
Ta zmiana jest oparta na opiniach społeczności, powoduje ona łatwiejsze uczestnictwo w ostatnich godzinach rozgrywki a także w razie konieczności możliwość zaoferowania szybkiej pomocy ze strony naszych zespołów technicznych.
Środa zamiast niedzieli , 19.00 zamiast 2.00 napewno ułatwią końcówkę rozgrywkio_O
 

Charlene

Szef kuchni

poledance

Wędrowiec
Mam pytanie do osób, które posiadają konto na becie. Razem z bractwem chcemy się przygotować do przygody, ale już się pogubiłem w tym wszystkim co piszecie. Moja prośba czy mógłby ktoś opisać wszystkie zmiany w zdobywaniu odznak, tych starych jak i nowych. Ostatnia sprawa to co dokładnie potrzeba do wiru. Z góry dziękuje za odpowiedź.
 

Nusion

Kapłan
Mam pytanie do osób, które posiadają konto na becie. Razem z bractwem chcemy się przygotować do przygody, ale już się pogubiłem w tym wszystkim co piszecie. Moja prośba czy mógłby ktoś opisać wszystkie zmiany w zdobywaniu odznak, tych starych jak i nowych. Ostatnia sprawa to co dokładnie potrzeba do wiru. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Tutaj masz opisane, musisz kliknąć w spoilery :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry