• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!
blazius1

Ostatnie aktywności Posty O mnie

• blazius1
      blazius1 odpowiedział w wątku Dyskusja o nowej funkcji Kocioł.
      Jak tu instruować jak to narzędzie jest losowe na prawie każdym etapie swojego działania?
    • blazius1
      blazius1 odpowiedział w wątku Kierunek gry.
      Ja też protestuję. O tym, że gra dyskryminuje nowych graczy trąbię od nie wiem ilu lat. Od pięciu? Sześciu? Jako zawsze duży gracz...
    • blazius1
      blazius1 zareagował/a (a) na post użytkownika Klops w wątku Kierunek gry, używając Lubię to Lubię to.
      aaaaa... sam sobie poszukałem przykłady graczy:cool: Proszę bardzo "Pustelnik" z krwi i kości od zawsze gra solo (za co bardzo ją...
    • blazius1
      Serio dali w nagrodach dziennych zysk portalu pieciprocentowy? Ja bym dał ze siedem procent. A niech tam bym stracił : osiem bym dał.
    • blazius1
      I oto zwycięstwo czystego rozumu nad exelową kalkulacją. Bo oczywiście jakieś nowe duże koszty musza pozostać. To nie ma tak, że...
    • blazius1
      blazius1 odpowiedział w wątku Uwaga na tego gracza.
      Można sie pomylić to raz. A dwa, że w bractwie i w okolicy może brakować uczciwych ofert na to samo.
    • blazius1
      blazius1 odpowiedział w wątku Up*rdliwy gracz.
      Własnie nie powinno być ci go żal. On żeruje własnie na tym, że go żałujesz. Karmisz jego ego swoimi emocjami. On funkcjonuje w grze...
  • Wczytywanie…
  • Wczytywanie…
Do góry