• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Odrodzeniu Kultu Feniksa

BlossomValvi

Łucznik
To ja zapytam:
- dlaczego jest bardziej w gołębiej bieli niż popielaty ;) (żart, bo jest wytłumaczone)

- jak działa ten efekt 1%-2% do waluty ewentowej? Tzn działa na:
— całość posiadanej
— zbieranej wokół miasta plus z zadań (ale bez tej z maila i za ilość zadan itp)
— zbierana tylko wokół miasta?

Jeśli tylko wokół miasta to pewnie wzmacnia tez ten ewentowy budynek za gotówkę co podwaja jej ilość?
 

Charlene

Szef kuchni
Właśnie miałam pisać, że widziałam na becie jak ktoś go nazwał Kakadu i niestety już mi się zakodowała ta nazwa na stałe :p
@jarq mam do Ciebie prośbę - czy mógłbyś się dowiedzieć do kiedy będzie można przerabiać nowe artefakty na stare? W evencie miśkowym opcja była włączona do końca przygody, która wypadała po evencie i chyba 2 dni po( jakoś tak). Taka informacja byłaby bardzo przydatna.

Co do nagród, to dzienne budynki szałowe nie są( po prostu są) ale fajnie, że pojawiły się instanty wojskowe na jednostki z Obozu najemników - Zwiadowcę i Jeźdźca pszczelego. Szkoda, że tylko 10 oddziałów, a nie 15 jak z Koszar, ale grunt, że w ogóle są.
 

Charlene

Szef kuchni
Nastąpiła niespodzianka, bo Magmowe Jajko miało być później a została zmieniona kolejność, więc sprytne posunięcie, bo Twórcy pewnie byli świadomi, że jest to fajna nagroda i dali je akurat dzisiaj, jak jest sprzedaż dodatkowej waluty. Nie wiadomo czy Jajko powtórzy się jeszcze ostatniego dnia eventu, póki co jest tylko dzisiaj.
 

Charlene

Szef kuchni
kolega z bractwa w am mial artefakt feniksa - kosztowal 2x(obecny item) 10 katalizatorow.
Nusion w swoim poście z zadaniami pokazywała opcje zamiany artefaktów, więc nie jest to nic nowego i fajnie, że kolega już dostał taką możliwość- działa. Ja za to nie brałam podstawki do Złotego i teraz złośliwiec nie chce się pokazać.
 

Charlene

Szef kuchni
Tak :D trochę lipa, że nie jest to przetłumaczone, ale może się naprawi. Jeśli ktoś będzie zamieniał artefakty to od razu mówię, że więcej wpada receptur na zamianę 2 nowych artefaktów niż za 3 schematy, w stosunku 3:1, u mnie akurat tak było.
 

danmaz

Wędrowiec
Mam pytanie bo to mój pierwszy event, zdobyłem Popielatego Feniksa, mam go w inwentarzu, za chwilę przejdę z rozdziału II do III, czy jeśli poczekam i postawię go w rozdziale wyższym to będzie miał lepsze statystyki? Czy jednak liczy się moment jego zdobycia a nie wybudowania?
 

LukasArt

Zwiadowca
Tak :D trochę lipa, że nie jest to przetłumaczone, ale może się naprawi. Jeśli ktoś będzie zamieniał artefakty to od razu mówię, że więcej wpada receptur na zamianę 2 nowych artefaktów niż za 3 schematy, w stosunku 3:1, u mnie akurat tak było.

No to jesteś szczęściarą, u mnie za cały czas trwania eventu na becie była tylko jedna propozycja za schematy, a na zamianę 2 za 1 mam non stop
 

Charlene

Szef kuchni
No to jesteś szczęściarą, u mnie za cały czas trwania eventu na becie była tylko jedna propozycja za schematy, a na zamianę 2 za 1 mam non stop
Właśnie wolałabym za schematy ;( jest 21 dni, więc mam nadzieję, że jednak trochę ich się pojawi, nie mniej trochę mi to komplikuje sprawę.
 

Charlene

Szef kuchni
Też nie wiem o co chodzi z tą drugą linią i po co to jest.
Tak w ogóle to nowy ekran powitalny tego eventu jest przecudowny :)))) świetna grafika i aż miło popatrzeć przy logowaniu.
Niestety została mocno obcięta waluta koło miasta :/ jest jej zdecydowanie mniej w porównaniu z poprzednim eventem.
@jarq ten ludzik to przemówi do nas po polsku, czy nie będzie tłumaczenia?
 

ryjuwka

Rozbójnik
witam
w moim bractwie na S1 niektórzy na maila otrzymali 100 piór
niektórzy w tym ja nie
proszę o wyjaśnienie
 
Do góry