• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Status
Zamknięty.

Charlene

Szef kuchni
No to teraz pojechali ( w sensie kolejna wow zmiana) :D ja nie wiem co ich zmotywowało do tylu zmian i od razu mi się przypomniały słowa @jarq jak jakiś czas temu pisał, że będzie lepiej itp itd. W końcu powinien być jakiś balans, dzięki temu rozwiązaniu. Naprawdę pierwszy raz jestem od ogromnym wrażeniem.
 

BlossomValvi

Łucznik
No to teraz pojechali ( w sensie kolejna wow zmiana) :D ja nie wiem co ich zmotywowało do tylu zmian i od razu mi się przypomniały słowa @jarq jak jakiś czas temu pisał, że będzie lepiej itp itd. W końcu powinien być jakiś balans, dzięki temu rozwiązaniu. Naprawdę pierwszy raz jestem od ogromnym wrażeniem.
Zmiany cieszą ale do balansu daleka droga, zbyt dużo czasu upłynęło
 

kikimora

Rozbójnik
Przestań być takim pesymistą ;) zmiany wyglądają dobrze i nie ma co szukać problemów.
Taaa... Wie że świat stoi do niego otworem....

Tylko rok (z 20 marca jest post na ten temat) sama zgłaszałem ten temat gdy problem zwojów już był właściwie nie do zaakceptowania.
Faktycznie jest się czym podniecać...

Dobrze ze to wprowadza. Tylko czemu tak późno?
 

Charlene

Szef kuchni
Taaa... Wie że świat stoi do niego otworem....

Tylko rok (z 20 marca jest post na ten temat) sama zgłaszałem ten temat gdy problem zwojów już był właściwie nie do zaakceptowania.
Faktycznie jest się czym podniecać...

Dobrze ze to wprowadza. Tylko czemu tak późno?
Kiki ty masz w nosie wszelkie zmiany, grę i zawsze musisz być na nie. Tylko 2 razy widziałam Twój entuzjazm odnośnie nowości a tak to co by nie zrobiono to i tak Ci źle.
 

BlossomValvi

Łucznik
Oficjalny post bety edytowany dziś o 12;00 (zmiana obrazka)
View attachment 4368
Zmiany dotyczą też "zwoju" z zestawu wg graczy z bety.
Ja mam bonus do kryształu na becie i produkuję zwoje w bibliotekach, więc o towar do przodu na liście.
Ja mam tylko nadzieje, ze jeśli biblioteki miałyby wrócić do iglicy to dopiero jak przejdą artefakty do księżycowych miśków. Wtedy wymieniłem do starych a teraz bym sobie postawił księżycowego
 

Charlene

Szef kuchni
Ja mam tylko nadzieje, ze jeśli biblioteki miałyby wrócić do iglicy to dopiero jak przejdą artefakty do księżycowych miśków. Wtedy wymieniłem do starych a teraz bym sobie postawił księżycowego
Biblioteka nie wróci, tak jak studnie. Powtarzają to na każdym live a miały być zupełnie nowe budynki. To niech poczekają jeszcze do Chatki wiedźmy :D i w sumie Sowy też :p
 

ryjuwka

Rozbójnik
mam pytanie
czy zmiany towarów w bibliotece dotyczą tylko samej biblioteki czy również: rośliny many, niekończącego się zwoju i kauczukowca
 

kikimora

Rozbójnik
Biblioteka nie wróci, tak jak studnie. Powtarzają to na każdym live a miały być zupełnie nowe budynki. To niech poczekają jeszcze do Chatki wiedźmy :D i w sumie Sowy też :p
Czarnowidztwo. Tyle razy słyszeliśmy /czytalismy że czegoś nie będzie, a tu cyk i aktu mówi o wprowadzeniu jakiegoś niedasienizmu.
A biblioteki musza wrócić do iglicy żeby dać równe szanse graczom. Albo ich jakiś substytut
 

Nusion

Kapłan
Budynek ewolucyjny z przyszłego eventu :)
Witch Summoning Circle

Statystyki już są, ale jak najbardziej mogą się jeszcze zmienić

4bb0eb4616be.png
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
Wszystkie 3 ostatnie badania 18 rozdziału mają wpisane jako "dziecko' pierwsze badanie 19 rozdziału, czyli koszary, więc muszą być zbadane.
Upgrade dostaną jednostki lekkie z koszar, cerbery oraz strzelcy z obozu najemników.
Ostatnie badanie rozdziału jest powiększeniem oddziału, ale zamiast takiej nazwy jak inne ma wpisane "ultimate power" czyli ostateczna moc.
 
Ostatnia edycja:

Ovocko

Rycerz
Wszystkie 3 ostatnie badania 18 rozdziału mają wpisane jako "dziecko' pierwsze badanie 19 rozdziału, czyli koszary, więc muszą być zbadane.

Tak przypuszczałem, bo do wszystkich trzeba blaszek do odblokowania.

Upgrade dostaną jednostki lekkie z koszar, cerbery oraz strzelcy z obozu najemników.

W sumie też mnie nie dziwi, mam wrażenie, że IG stara się drobnymi krokami przywrócić balans między krótko a długodystansowymi jednostkami. W ostatnim rozdaniu pszczeli dostał większy wzrost siły/bonusów niż pozostałe jednostki, ciekawe czy teraz będzie podobnie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry