• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Status
Zamknięty.

Wojtek90

Zwiadowca
Czy coś wiadomo, dlaczego już 8 tydzień mamy artefakty piernikowe w Iglicy? Na becie też są jeszcze pierniki?
 

Koval92

Kapłan
Nie jest zły ale mogli by coś innego dać niż żywy towar i mana bo już troszkę to powtarzalne. Poprzedni halloweenowy dawał jednostki wojskowe. Tematycznie do halloween by pasowało np gdyby dawał banshee czy cerbery. Ogólnie dawno nie było chyba nic wojskowego jeśli dobrze kojarzę. Niedźwiedzia też tematycznie dali "sztuki walki, trening" a zamiast dawać coś do walki to daje tyle żywego towaru 3 sortu co kot napłakał.
 

Koval92

Kapłan
Dziękuję za info,widać tylko u mnie jeszcze nie ma,albo przespałam:)
1631193644340.png
Nawet stare feniksy dalej są, coraz bardziej skłaniam się do tego, że wszystkie artefakty będą stopniowo wprowadzane do craftingu, bo to, co ogranicza graczy to ilość bazowych budynków. Mam nadzieję, że kiedyś chociaż zwiększą do dwóch ilość wytwarzalnych baz, bo już mam 10 artefaktów Stonehenge i nie mam co z nimi zrobić bo brakło mi 5 waluty do drugiego Stonehenge w 2019 roku i nie wiem, czy kiedyś będzie jakaś opcja spożytkowania tego, no ale się nie spieszy.
 

Wewe1

Zwiadowca
Mam jeszcze jedno pytanie,od czego zależy ilość unurytu w świątyni duchów?,bo na każdym świecie mam inne wartości
 
Status
Zamknięty.
Do góry