• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja na temat wydarzenia Pogrzebane Miasto

Jedzoslaw

Wędrowiec
Hwjka . Zawsze była lista zadań i budynków . Jak ktoś potrafi i znajdzie chwile , to czy mozna prosić link :)
 

stapa11

Rozbójnik
Kurde, nie zajrzałem do listy i oczywiście klepnąłem wszystkich sąsiadów zanim odpalił event i doszedłem do zadania 4.
Do jutra będzie mnie telepać ze złości :)
 

Serengeti

Szef kuchni
Ta waluta wokół miasta ( osiołki) to już nie mogła być mniejsza?! Najlepsze były łopaty z Królowej wróżek- duże i widoczne, więc czemu pozostałe nie mogą być takie same?

Fajnie że są takie kolorowe i odcinają się od tła, ale faktycznie mogłyby być większe :)
W takie maluchy trudno trafić ;)
 
Moze dlatego, ze w przeciwienstwie do kilku ostatnich, w tym akurat evencie losowosc nie gra prawie zadnej roli. Na becie, gdzie event wlasnie sie konczy, wyglada mi na to, ze ilosc mozliwej do zdobycia waluty eventowej jest bardzo dokladnie skalkulowana. Jesli gracz zrobi wszystkie zadania, dosc regularnie zbiera walute wokol miasta i w miare sensownie przedziera sie przez mgle, oszczedzajac narzedzia, to pod koniec eventu uda mu sie zdobyc 9 artefaktow i to z malenkim zapasem. Takze, wracajac do Twojego pytania, byc moze jest to zamierzone z tych wlasnie powodow, tzn. zeby w tym akurat evencie jak najbardziej wyeliminowac losowosc w zdobywaniu nagrody glownej ? To oczywisie tylko moja hipoteza, ale wydaje mi sie to dosc prawdopodobne.
 

Charlene

Szef kuchni
Polosowałam sobie dzisiaj mając nadzieję, że przy okazji wpadną ze 2 statki Amunów. Zaskoczyłam się, bo mając 4 pakiety po 420 wpadło 7 statków, gdzie nie szukałam specjalnie urn z nagrodami. Mam wrażenie, że jest trochę więcej dodatkowej waluty na planszy w porównaniu z Zamglonym lasem i szanse na zdobycie nagrody dnia są lepsze. Ta waluta z miasta to jest koszmar! Rano zapomniałam zebrać z nocy tych mikro osiołków, bo to dopiero start eventu, więc człowiek jeszcze nie ma mani zbieractwa i najnormalniej ich nie zauważyłam :/
 

Poziomek

Rycerz
moze przygotowuja miasta jak pod przygode, albo sie nie przyznaja i smaruja grubymi diamentami albo gotowka:)
 

BlossomValvi

Łucznik
Zwłaszcza ze pierwszy dzień się równocześnie składa ze startem turnieju

co do figurek to samo to wczesniej, na 30 calowym monitorze to luzik ale na parocalowej apce to koszmarek dla oczu. Stad podejrzewam ze grafik nigdy tego nie oglądał na przeciętnym smartfonie (tablet to nie smarfon)
 
Ostatnia edycja:
Do góry