• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

[Gildia] Prezentacja mojego Bractwa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
:( to ja juz nie wiem gdzie mam pukać . Do akademii czy do akademii akademii? sama założe sama bede sobie panem :D
haracz? hmmm.... pora wyciagać skarpety..
 

DeletedUser13

Guest
Szczerze mówiąc - gildie ułatwiają handel, z reguły najlepiej się 'wbić' tam, gdzie wiesz, że ludki będą Cię wspierać towarowo (z wzajemnością). Motywka też rzecz jasna.
 

DeletedUser

Guest
taaaa ja jestem raczej stadna istota :D
Kiedy będą bractwa wiecie już?

images
 

DeletedUser

Guest
Nie zanosi się na "szybkie" wdrożenie Bractw:( Szkoda bo chętnie bym "poszperała" w tym galimatiasie:D Jedno jest pewne na początku będzie duża rotacja potem leniwe szukanie a na końcu stagnacja;)
 

DeletedUser13

Guest
Po prostu profity wynikające z przynależności w gildii są zbyt małe na tę chwilę. W moim obecnym sąsiedztwie handel kwitnie jak szalony, więc ciśnienia na gildię nie mam :)
 

DeletedUser9

Guest
Maryna 'margaryna':confused::confused: Wybacz tak jakos po prostu twoj nick mi sie kojarzy :p :p
Po prostu napisz w tym wlasnie temacie posta jakie masz dostepne bonusy surowcow te odkryte i te jeszcze nie odkryte i ile masz obecnie punktow. Jak gildie sie pojawia wtedy zaczne ukladac sklady - jesli np w akademii beda miejsca a raczej beda, to po prostu tam bedziesz a jak nie starczy to reszta pojdzie do 'akademii akademii'. Tak czy siak na chwile obecna jest tylko ten jeden temat do tego z tego wzgledu ze mimo akademii chcemy tworzyc jedno wielkie bractwo przez to durne ograniczenie ludnosci do 25. Bedziemy miedzy soba wspolpracowac gildiami, jakies przejscia miedzy gildiami np dla handlu tez sa przewidywane, wszystko wyjdzie w praniu jak juz te gildie sie pojawia...

Takze smialo! :) O ile oczywiscie jestes nami zainteresowana, bo sa tez inne propozycji gildii na forum - kwestia twoich preferencji. Chcialbym ci tylko powiedziec co nam daje przewage - sami doswiadczeni i silni gracze, w tym troche z nas gra/gralo na becie wiec przede wszystkim - pomoc slabszym graczom, nowym ktorzy dopier zaczeli grac od polskiej wersji ;)
 

DeletedUser

Guest
Maryna... bardziej od Kukiza niź ze sklepu ;) po tygodniu gry mam 1467 punktów, nie wiem czy to dużo czy mało, dopiero próbuje rozkminić co gdzie i jak... bonusy marmur :D http://scr.hu/4gan/wc96w jeśli dobrze łapie o co chodzi :D
jestem taka zielona :oops:
 

DeletedUser9

Guest
Wiem wiem ze Maryna ale tak jakos...wybacz :p

Masz bonusy marmuru, krysztalu i elixirow, dobrze myslalas ;) Punktow nie za wiele ale przeciez dopiero co zaczelas wiec i tak nie jest zle, nic sie nie martw z czasem i ty zrozumiesz ta gre bo jest naprawde prosta jak budowa cepa ;)
Wiec miejsce juz masz, teraz tylko czekac na podzial skaldow no i same gildie - w teori mialy byc do konca tych wakacji, ale watpie w to wiec jak masz jakis problem, pytanie mzoesz pisac na forum albo i w grze na PW, chetnie pomoge ;)
 

DeletedUser

Guest
Shchoopac ja tez nie mam, wolałabym parę cennych rad ale należenie do grupy osób które maja doświadczenie już w grze to dla mnie duży + nawet jeśli to akademia akademii :D
bo jeśli grać to na 100% inaczej szkoda czasu i kasy :rolleyes:

ulQuiorra bierzesz mnie pod swoje skrzydełka? :D :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9

Guest
Dobrze mowisz ;)
To moze, zeby nie rozpisywac tu wielu postow, sklej w jeden post wszystko co cie trapi i postaram sie odpowiedziec :)

Biore biore :D
 

DeletedUser

Guest
To ja się zgłaszam do akademii niby mam tylko 1850 pkt no ale jak każdy z akademii zacznie mi płacić haracz to szybko podskoczę do góry ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja również się zgłoszę, póki co mam 1440 ptk i bonusy do marmuru, kryształów i eliksirow.
 

DeletedUser

Guest
3836pkt i będę musiał dojść do gildii przez mocny deficyt stali. No cóż mam nadzieję, że dacie się wykorzystać :)
 

DeletedUser215

Guest
Z perspektywy forum widać, że będzie to jedna z aktywniejszych gildii, jak nie najaktywniejsza. Szkoda, że wszystko pozajmowane. :>
 
Status
Zamknięty.
Do góry