• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

[Gildia] Prezentacja mojego Bractwa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser215

Guest
Nie mam za wielkiego doświadczenia w tego typu grach, ale sądzę że akademia nie będzie już tak kusząca co I gildia. :>
 

DeletedUser9

Guest
Nic nie jest pozajmowane ;) Kazdy moze sie zglaszac po prostu bedziemy podzieleni na 'grupy' :p
Mam maly pomysl jak sie podzielic rozsadnie na grupy nie na slabszy/silniejszy jak akademie z otwartymi przejsciami z - do na jakis czas na handel, czatu co prawda nie bedzie ale przez PW nie widze problemu po prostu indywidualnie...'Dowodcy' beda w stalym kontakcie wiec tym tez sie nie martwmy. Nic wiecej nie mowie bo sam jeszcze niewiem :confused::confused: Za jakis czas wyczysci sie ten temat i bede potrzebowal kilka informacji od kazdego wiec od nowa zrobi sie 9 stron.... i zobaczymy....:rolleyes:

Rekrutacja wciaz Otwarta, nie bedzie typowych akademii beda po prostu grupy wiec każdy POWYŻEJ 2000 punktów moze sie smialo zglasza -> podac prosze nick, punkty, 3 rodzaje bonusow + Wartosc tych bonusow.
:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Najaktywniejsza? Raczej ta co siedzi na forum, bo aktywnych masz ponad 1000 osób :s
 

DeletedUser

Guest
A co mi tam... To ja też się zgłoszę :D
thek: obecnie 452 miejsce (5941 punktów)
Bonusy: drewno (+186%), jedwab(+200%), pył (jeszcze nie, ale mam 31 reliktów i już jestem niedaleko bo na rezydencje punkty zbieram)
 

Deleted User - 34008

Guest
Nie ma potrzeby przechodzić z gildii do gildii żeby handlować, wystarczy że w obu gildiach będą osoby które mają siebie nawzajem odkryte na mapie, wtedy wystarczy pohandlować przez pośrednika.
Ja też się zgłoszę.
Obecnie 4924 pkt. Marmur, Kryształy i do opracowania Klejnoty.
 

DeletedUser14

Guest
Zaktualizuję:
5118 punktów (732 miejsce)
Bonusy:
Marmur (228%)
Kryształy(186%)
Eliksiry( do opracowania po ulepszeniu fabryk II stopnia)
 

Lamiiaa

Zwiadowca
no to ja też aktualizuję, bo się już trochę zmieniło :) pkt 8381
właśnie pracuję nad magicznymi pyłkami
2vmgcgx.jpg
 

DeletedUser

Guest
Co mi tam, też rzucę zgłoszenie:
Punkty: 4180
t4V0Nua.jpg
Wiem, że trochę słabo patrząc na moją produkcję jedwabiu, ale:
I7Relvy.jpg
Już trochę tancerzy mam, a ulepszone jednostki będą za 95h i myślę, że z taką armią (pomimo małej liczby łuczników, ale je rzadko się traci) bardzo szybko nadrobię te straty ^^
 

DeletedUser13

Guest
Niezłych kandydatów? Raczej jako pierwsza się zareklamowała, więc zgłosili się pierwsi Użytkownicy Forum :)
 

DeletedUser215

Guest
Niezłych kandydatów? Raczej jako pierwsza się zareklamowała, więc zgłosili się pierwsi Użytkownicy Forum :)

Jeżeli powstaną gildie lub coś na ten wzór to przynajmniej nie będziecie gildią osób nieznających się (czyt. "z łapanki'') xD
 

DeletedUser9

Guest
Nie zawsze? Co ty gadasz... :eek:
Gildie z łapanki to najgorsze co mozna zrobic i upadaja szybciej niz powstaja ;]
 

DeletedUser234

Guest
Hej, jeżeli jeszcze można to też się zgłaszam:
Nick w grze - MamoKupMiGlany,
Punkty (miejsce) - 5213 (817),
Relikty - 214% drewno, 200% jedwab, do odblokowania klejnoty (dopiero zaczynam 3 erę).
 

DeletedUser80

Guest
Prawdopodobnie jutro ruszą bractwa.
Jeśli ruszą, proponuję założyć nowy temat w którym zgłaszali by się chętni.
Tylko zgłoszenia, zero komentarzy, zero płaczu, marudzimy tutaj:)
Dać 48-72 godziny i wtedy skompletować bractwo.
 

DeletedUser12

Guest
Jeśli znajdzie się dla mnie miejsce w Gildii to również chętnie.
Whissper
Punkty (miejsce) - 5801 (615),
Relikty - drewno (214%), zwoje (214%), magiczny pył (do odblokowania)
 

artur87

Rycerz
Panie Gry - po co czekać jeszcze 48-72 godziny???

Ja ponawiam swoją chęć przystąpienia do gildii oraz Magda85 i Anruth również i liczę na to, że ulQuiorra jutro powysyła zaproszenia. Lepszym rozwiązaniem będzie, że jeśli ktoś w ciągu powiedzmy 24-36 godzin nie przyjmie zaproszenia to wtedy koniec z nim i następna osoba wchodzi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry