• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!
Klops

Ostatnie aktywności Posty O mnie

    • Klops
      Klops zareagował/a (a) na post użytkownika Nusion w wątku Kierunek gry, używając Lubię to Lubię to.
      A gdzie są ci wszyscy gracze, którzy się zgadzają z Twoją "trafną krytyką"? Bo jak nigdzie, to chyba Elvenar składa się tylko z troli :)...
    • Klops
      Klops zareagował/a (a) na post użytkownika Rajstlin w wątku Kierunek gry, używając Lubię to Lubię to.
      Sa 2 bonusy nie bycia w bractwie, pierwszy to nie trzeba byc aktywnym a drugi to wlasciwie nic nie trzeba:)
    • Klops
      Klops zareagował/a (a) na post użytkownika Seviper w wątku Kierunek gry, używając Lubię to Lubię to.
      Haha jak dlamnie ty jestes takim trollem clint
    • Klops
      Klops odpowiedział w wątku Niezwykła Przygoda - Rekrutacja.
      Witam serdecznie dopinamy rekrutacje na ostatni guzik. Mamy do wymiany jedno konto zastępcze, miejsce tylko dla gracza z długim stażem...
      • bractwo -wykres.png
    • Klops
      Klops zareagował/a (a) na post użytkownika AdixBad w wątku ACID DRINKERS rekrutacja, używając Lubię to Lubię to.
      UP! 2 miejsca wolne w sprawie przyjęcia proszę pisać do mnie na priv w grze
    • Klops
      Klops zareagował/a (a) na post użytkownika Seviper w wątku Kierunek gry, używając Lubię to Lubię to.
      gram przecietnie i ciezko budowałem cuda , przez kilka lat i tak nie sa na max poziom i co mam je miec od zera bo swiezy gracz ich nie...
    • Klops
      Klops odpowiedział w wątku Kierunek gry.
      Clint wszystko w porządku? przecież pierwsze zdanie, w Twoim pierwszym wątku traktuje o grze solo: ^ ja się odniosłem do Twojego...
    • Klops
      Klops odpowiedział w wątku Kierunek gry.
      Wiedziałem, że mój post utnie Twoją chęć kontynuowania rozmowy. Nic nie przeinaczyłem - odniosłem się do Twoich wpisów w oparciu o...
      • warto, czy nie warto.png
      • clinteastwood S2.png
      • clint eastwood S2.jpg
    • Klops
      Klops odpowiedział w wątku Kierunek gry.
      aaaaa... sam sobie poszukałem przykłady graczy:cool: Proszę bardzo "Pustelnik" z krwi i kości od zawsze gra solo (za co bardzo ją...
      • MaggeM.png
      • Riczi12.png
      • clint eastwood.png
      • MaggeM - miasto.jpg
      • Ryjuwka - miasto.jpg
      • Ryjuwka.png
    • Klops
      Klops odpowiedział w wątku Kierunek gry.
      Sprecyzuj proszę co znaczy "lepiej grających". Mistrz to w odniesieniu do ryjuwki? Bo jeśli tak, to muszę Cię rozczarować, ryjuwka jest...
    • Klops
      Linki do statów budynków z przyszłego eventu :) Jeden jest ewolucyjny, ma inny rozmiar niż wszystkie do tej pory, 5x3...
    • Klops
      Klops zareagował/a (a) na post użytkownika Rajstlin w wątku Kierunek gry, używając Lubię to Lubię to.
      Klops to mialo byc wybitnie sarkastyczne:)
    • Klops
      Klops odpowiedział w wątku Kierunek gry.
      Wydaję mi się, że to jest ironia:D, ale dla sprostowania, mówimy o zaletach nie bycia w bractwie w kontekście gry na, nazwijmy to...
    • Klops
      Klops odpowiedział w wątku Kierunek gry.
      Miałem zignorować temat, jak każdą inną gównoburzę, ale dawno nic nie pisałem. Fenomenalnie się czyta wpis: - pokaż mi gracza z top 50...
    • Klops
      Klops zareagował/a (a) na post użytkownika ryjuwka w wątku Kierunek gry, używając Lubię to Lubię to.
      moja ryjuwka to moja nazwa własna i mogę ją pisać jak chcę. tak jak i Twój clind eastwood pisany z małych liter. Twój powyższy spis...
  • Wczytywanie…
  • Wczytywanie…
Do góry