• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Connroy

  1. Connroy

    punkty wiedzy sie zerują...

    Mam 3 konta każde na innym świecie i jest wszędzie to samo że nie mozna wydać wszystkich zdobytych PW bo gdy wydaję ostatni PW na cokolwiek (rozbudowa cudu czy badanie) to pojawia sie komunikat o błędzie gry i wywala z gry (rebootuje) i można tak w kółko. Jedyna rada to zostawić ten 1 PW nie...
  2. Connroy

    Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.54

    Maja znajoma z którą grałem od ponad roku zrezygnowała z gry bo u niej kultury wybiło ponad 4000 na minusie i nie jak się z tego dźwignąć gdyż nie da się nic budować a jedyny sposób to się cofnąć czyli wywalić połowę z trudem wybudowanych manufaktur (czyli rozwalić sobie gospodarkę) bo cofnąć o...
  3. Connroy

    Ważne [Komentarze] Rebalans najstarszych budynków wydarzeń

    Ciekawe kto teraz będzie brał udział udział w przygodach i eventach skoro budynki w nich zdobyte ze sporym trudem (mnóstwo poświęconego czasu) można w każdej chwili zrebalansować (np. za kolejne kilka miesięcy) i cały Wasz trud pójdzie w gwizdu a korzystają Ci którzy grają-nie grają czyli kupują...
  4. Connroy

    Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.54

    Ciekawe kto teraz będzie brał udział udział w przygodach i eventach skoro budynki w nich zdobyte ze sporym trudem (mnóstwo poświęconego czasu) można w każdej chwili zrebalansować (np. za kolejne kilka miesięcy) i cały Wasz trud pójdzie w gwizdu a korzystają Ci którzy grają-nie grają czyli kupują...
  5. Connroy

    Ważne [Komentarze] Rebalans najstarszych budynków wydarzeń

    moich kilku znajomych też zapowiedzieło że kończą z tą grą (to chyba najlepszy moment przy takiej burackiej zagrywce)
  6. Connroy

    Ważne [Komentarze] Rebalans najstarszych budynków wydarzeń

    kolejna aktualizacja aby coś odebrać (np chęć do gry) - zniknęło sporo kultury z tego co zbierałem na kolejną budowę i w zasadzie mogę zamknąć granie bo miejsca na mapie brakuje i brak na to perspektyw. Ja już ani centa nie wydam na to chore przedsięwzięcie!!
  7. Connroy

    Bractwo X Legion zaprasza aktywnych graczy!!

    Po wiosennych porządkach mamy 5 miejsc do obsadzenia. Bardzo preferujemy aktywnie udzielających się graczy (pomoc sąsiedzka, handel, udział w turniejach i przygodach bractw) Ostatnio otwieramy 7-8 skrzynek w turnieju i chociaż to nie dużo to daje niezłego kopa z rozwoju. Początkującym graczom...
  8. Connroy

    Odrzucone Więcej rang w bractwie i nie tylko...

    Proponuję wprowadzenie przynajmniej 6-7 rang w bractwie co ułatwi jego efektywniejsze zarządzanie. np: Arcymag Mag Ambasador Rezydent Towarzysz Nowicjusz/Rekrut Obserwowany Do tego oczywiście możliwość podglądania ostatniego logowania-aktywności każdego gracza przez arcymaga i możliwość...
  9. Connroy

    rozszerzenia terenu za diamenty

    Zero marketingu, myślą że jak podwyższą cenę za ekspansję to zarobią więcej a tu lipa bo przy tych cenach mało kto ją kupi i zarobek spadnie. Pazerne i nie znające polskiego rynku myślenie.
  10. Connroy

    Potwierdzone Problem z zawieszaniem się gry na Chrome

    U mnie na firefoxie od 2 dni podobny problem. Zaczęło się od automatyucznej aktualizacji firefoxa. Teraz nie raz pomaga zmniejszenie i ponowne powiększenie obrazu ale już granie na okienkach na 3 światach jest niemożliwe bo jak tylko zmienię zakładkę to wsio wisi i pomaga tylko ponowne...
  11. Connroy

    Prośba do adminów

    Ten system nie działa przynajmniej w moim przypadku bo opcje tą mam od początku gry zaznaczoną w ustawieniach. Czyli pewnie jestem skazany "szołszenk"
  12. Connroy

    Prośba do adminów

    Czy dało by przenieść moje miasto w inną lokalizację gdzie graja aktywni gracze zbliżeni z moim poziomem lub nawet bardziej zaawansowani na 3-cim serwerze (Felyndral)? Tu gdzie jestem ugrzęzłem i nie mam z kim wymieniać się surowcami z 3 poziomu i stoję jak ten kołek z rozwojem i aktualnym...
  13. Connroy

    [2. Urodziny] - Goblińska Zagadka

    London Eye
  14. Connroy

    To nie błąd Zginął mi 1 doradca

    OK już działa!!
  15. Connroy

    To nie błąd Zginął mi 1 doradca

    Mam tak od wczoraj i nic nie pomaga (dzisiaj sie logowałem ponownie juz 2 razy)
Do góry