• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa ElGrande

  1. Bractwo dla nowicjusza?

    Siema, Tu ElGrande, jeszcze nie poszukiwałem aktywnie, ale info w dziale Przywitaj się zamieściłem zarówno o to kim jestem jak i tego, że poszukuję bractwa. Zachęcam do zapoznania się, rozpatrzenia i chęci prowadzenia mnie przez grę ;) Wszelkich pytań udzielę w TYM wątku. Nie chciałbym wchodzić...
  2. ElGrande :)

    Witam, kontynuuję swój wątek, szukam bractwa, w miarę na stałe, które liczy się z tym, że o 12, 14 czy czasem 16 nie mogę wejść do gry :) O mnie macie w poście #1 Obecnie błądzę trochę jak dziecko we mgle, bo bez mocniejszych rozszerzeń swoich pól oraz bez traktowania gry jako Pay2Win jest mi...
  3. ElGrande :)

    Woow, faktycznie społeczność żyje ;) Elegancko! :)
  4. ElGrande :)

    Hejka. Przygoda z Elvenar jest krótka ale świetnie, że wreszcie się tu znalazłem. Od razu pytanie, jak aktywna jest polska społeczność na forum? :> Co do mnie, 31 na karku, mieszkam w średniej wielkości mieście, uwielbiam muzykę, szczególnie techno (stricte!) tj. Chris Liebing, DaxJ, Carl...
Do góry