• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

ElGrande :)

ElGrande

Wędrowiec
Hejka. Przygoda z Elvenar jest krótka ale świetnie, że wreszcie się tu znalazłem.

Od razu pytanie, jak aktywna jest polska społeczność na forum? :>

Co do mnie, 31 na karku, mieszkam w średniej wielkości mieście, uwielbiam muzykę, szczególnie techno (stricte!) tj. Chris Liebing, DaxJ, Carl Cox, czy Pet Duo.
Pracuję, chociaż, gdybym mógl cofnąć czas, to pewnie wybrałbym inaczej co do kierunku kształcenia.
Pozdrawiam!

Ps. Jest tu dział gdzie szuka się pomocy odnośnie questów? Mam q "Nowe Drogi" - posiadaj 5 prostych szlaków... Drzewo rozwinięte max, drogi nie umiem chyba jeszcze ulepszyć...
 

Illu

Wędrowiec
Hej witaj :)
Społeczność jest bardzo aktywna i zawsze pomocna. Jak chcesz coś się dowiedzieć, to śmiało pytaj. Zawsze ktoś Ci odpowie.
A odpowiadając na Twoje pytanie - prosty szlak odblokowuje się pod koniec pierwszego rozdziału. Jeśli masz już odblokowany to możesz zbudować nakładając drogę bez usuwania poprzedniej. Prosty szlak masz pod ikonką budynków na dole ekranu, na drugiej stronie (jeśli grasz na przeglądarce, bo na apce jest w prawym dolnym rogu).
Miłej gry i pozdrawiam.
 

ElGrande

Wędrowiec
Witam, kontynuuję swój wątek, szukam bractwa, w miarę na stałe, które liczy się z tym, że o 12, 14 czy czasem 16 nie mogę wejść do gry :)
O mnie macie w poście #1
Obecnie błądzę trochę jak dziecko we mgle, bo bez mocniejszych rozszerzeń swoich pól oraz bez traktowania gry jako Pay2Win jest mi nieco ciężej. Mam 3 manu stali, 1 kamienia, brak miejsca na drawno... Widzę, że budowanie dróg to kluczowa sprawa niż same budynki
 

Elik2

Zwiadowca
Stawiaj tylko bonusowe manufakturki. I powiedz na którym świecie grasz bo chyba mi to umknęło...
EDIT: dobra znalazłem twój temat "szukam bractwa" w dziale S2 :D
 
Ostatnia edycja:

Illu

Wędrowiec
Hej ElGrande, stawiaj tylko manu stali bo to masz bonusowe, marmur i drewno jak masz to usuń. Wymienisz na rynku pozostałe towary. Jeśli szukasz bractwa, jesteś aktywny i chcesz się rozwijać, to zapraszam do bractwa POZYTYWNIE ZAKRĘCENI ;), mam w bractwie jeszcze jedno wolne miejsce. Powiemy Ci co i jak robić, a i na pomoc możesz liczyć. :)
 
Do góry