• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Elicia

  1. Dyskusja o sezonie zwycięstwa

    ja gram tylko na S1 i mam opcję za kasę
  2. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Stosunkowo niedawno zaczęłam grać i tak, iglicę odblokowałam dopiero na początku 5 rozdziału.
  3. Zadanie z IV rozdziału

    W zadaniu trzeba rozbudować manufaktury do 7 poziomu a nie do 8.
  4. Negocjacje w iglicy

    Dziękuję za wszystkie porady :) Iglica jeszcze nieodblokowana to mam chwilę czasu na zastanowienie się jak wszystko w mieście poukładać, wasze wskazówki bardzo mi przy tym pomogą.
  5. Negocjacje w iglicy

    Dziękuję za pochwałę :) W innych grach zazwyczaj nikt nie pochwala moich pomysłów, zwłaszcza gdy odbiegają od utartych schematów. Najpierw myślałam, żeby budynki eventowe wspomagały tylko produkcję w manufakturach, ale może jednak tylko na nich oprę produkcję. Zostawię sobie najwyżej po jednym...
  6. Negocjacje w iglicy

    @Serengeti dziękuję za tak szybką i rozbudowaną odpowiedź :) jak ja pogodzę to z moją duszą kolekcjonera, która chciała mieć wszystkie cuda postawione :( właśnie tak się zastanawiałam, co postawić w mieście, żeby jak najlepiej wykorzystać miejsce. Wiadomo, że do negocjacji będę potrzebować...
  7. Negocjacje w iglicy

    Witam wszystkich :) Jestem początkującym graczem, niedawno rozpoczęłam IV rozdział, ale już powoli myślę o iglicy. Zamierzam ją przechodzić wyłącznie negocjacjami. Tak, wiem, że dla większości osób jedynym słusznym i prawidłowym sposobem przechodzenia iglicy jest walka, ale mnie to w ogóle nie...
Do góry