• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Gathran

  1. Koszyki Wielkanocne

    27
  2. Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.50

    bo oni sami nie wiedza o co tu chodzi !
  3. Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.50

    bawisz mnie laska 1 przygoda bractw była ok 2 następne żałosne nagrody tak śmieszne ze szkoda słów ! nie każdy ma czas by siedzieć tu na okrągło więc tylko z turnieju mieli pw ! mam gdzieś te marne cuda ! a po 2 gra chodzi jak żółw , a suport jedna mantra czyść ciastka lub zmień przeglądarkę ...
  4. Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.50

    banda pajaców programistów doprowadzi do tego ze zamkną ta grę jak ludzie odejdą a nowi się nie garna ! wiec będą mieli klapę ! ale co zrobisz jak bezmózgi tam siedzą !
  5. Ważne [Komentarze] Kult Feniksa

    Badziew jak nic coraz mniej zadań coraz gorsze nagrody ! widać jak nas support szanuje ! nikomu nie polecę tej gry i te ciągłe tandetne promocje , na jednostki etc !
  6. Ważne [Komentarze] Linia zadań: Obowiązek Menhiroka

    to nei rob i tyle dzieciaku
  7. Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.21

    tak samo na poziomie jak jego , ja sam dochodzilem do tylu skrzyneczek a wolalem grac sam !
  8. Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.21

    no nie zmusza bo bym zwykly turniej i super sie gralo ale jak chca tak robic to ma to gdzies ! nikomu w zyciu tego szajsu nie polece a dodam ze mam posluch na wielu grach powiem im prawde co tu sie wyprawia !
  9. Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.21

    no to swietnie olali ludzi co nie graja w bractwach no to pora zrobic im reklame, sa ludzie ktorzy nie chca bractw ! no coz skoro tak to ja i moi znajomi rezygnujemy z tego badziewia sa ciekawsze gry typu tso,
  10. Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.21

    to ciekawe ja nie mam turnieju ! a koszta ? jakos musisz zdobyc dana kopalnie !
  11. Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.21

    w turnieju nic nei masz za darmo ciekawe skad to wymysliles ! ja chcialbym wiedziec kiedy bedzie turniej bo jak widze coraz gorzej z tym. no i ze zdobywaniem nowych prowincji pewnei zalezy im by za klejki kupowac tereny a figa z makiem grosza juz na to nie wydam !
  12. Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.21

    ja tak spytam to gdzie ten turniej mial byc 18 stego i co i znow nic ! Tylko ciagle daja te chore promocje na ich krysztaly za realna kase ! nie wloze w ta gre juz ani zlotowki skoro ciagle ja psuja !
  13. Ważne [Komentarze] Za kulisami: Przebudowa systemu walk

    tak tak do wykupu za jaka cene ? widac z glowka nie halo
  14. Ważne [Komentarze] Za kulisami: Przebudowa systemu walk

    ciekawe dlaczego mi zabrali cerbery a dfali durne mozdzieze ?
  15. Ważne [Komentarze] Za kulisami: Przebudowa systemu walk

    powiem ci menagerze ze mam gdzies juz ta gre po tej sztuczce z wojskiem i moi znajomi tez konczyc beda, nie bede pchal kasy w gre ktorej kilku pajacow nie umei prowadzic ! zarzneliscie ja jak bb heroes on line !
Do góry