• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Kuba134Ziomal

  1. Szukam bractwa Iglicowego

    Cześć, bez problemu robię 3poziom szukam bractwa robiącego min srebro. :)
  2. Konkurs eventowy - Ogród Królowej Wróżek

    W najlepiej wyglądającym stadium
  3. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Piękny ten nowy portret z eventu Szkoda, że na 10poz budynek nie wygląda tak jak na 1poz tylko zrobili z niego taką wróżkową twierdzą :(
  4. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Zaklęcie teleportacji już jest od tak długiego czasu w grze. INNO napotkało się na poważny problem. Ciekawe czy pracują nad jego rozwiązaniem czy sobie odpuścili? Czy zwiększanie się mocy budynku (np. kultury jak się go daje do kolejnego rozdziału) czasami nie jest obliczane z jakiegoś wzoru...
  5. Dyskusja o Odrodzeniu Kultu Feniksa

    Ok @chris07070707 matematyka matematyką i może ona tutaj dawać jakiś ogólny pogląd na sytuację. Losowości tak czy siak nie przewidzisz i ona zawszę cię zaskoczy. Ja się zawsze nastawiam (wbrew logice jak mówisz) i może w tym tkwi sukces ;)
  6. Dyskusja o Odrodzeniu Kultu Feniksa

    Tylko właśnie to tak nie działa, że na każde 2 740 waluty (137*20) dostajesz dodatkowe 500. Załóżmy, że tak jest wtedy dostajemy 100 flag (20*5) z tych 2740 i dodatkowo na 20 skrzynie dostajemy 500, a tą 500 wydajemy za 26waluty za 1 flagę (zakładając, że nie dostaniemy dodatkowej waluty to...
  7. Dyskusja o Odrodzeniu Kultu Feniksa

    Na tyle skrzyń za 137 ile otwarłem to, że mi 2x 500 kosmicznej esencji to było mało i nastawiałem się na więcej. Przynajmniej w poprzednich eventach to min 3x 500 dostawałem i jeszcze kilka z cyklu 100, 200 czy 50. A teraz tylko 1000 :( Chyba, że Ty też grałeś tak agresywnie jak ja tylko nie...
  8. Dyskusja o Odrodzeniu Kultu Feniksa

    Ja też bez problemów jedynie 1000 dodatkowo dostałem z skrzyń
  9. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Nie wiem kiedy to się zmieniło (czy teraz czy troszkę wcześniej) ale wcześniej nie można było przyśpieszać produkcji w młynie oraz to (na czerwono) nie występowało.
  10. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    @Tajniakos To przyznam nie wiedziałem o przepisie na multum miśków. Tylko wydaje mi się że w grze multiplayer trzeba być troszkę bardziej odpowiedzialnym graczem. A zachowanie z cyklu zdobyć jak najwięcej miśków tym bardziej, że była gotowa recepta uważam za niestosowne (właśnie samolubne) bo...
  11. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Inna perspektywa, podobne wnioski. Ja jako gracz powróciłem do gry po ok 1roku przerwy (rozdział krasnoludy więc byłem tak na prawdę nowym graczem) i nie interesowałem się tą grą przez ten cały czas (czyli byłem nowym graczem). Ale najważniejsze jest to, że wróciłem do grania przy końcówce...
  12. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    A wiecie coś na temat przywrócenia zadań dziennych zamiast darmowej dziennej waluty eventowej? Byłoby fajnie bo wtedy popielaty feniks nabrałby większego charakteru.
  13. Farma Iglicy na nowym świecie ?

    To tak: 1 Nie wiem 2 Gdzieś na forum chyba jest co wpływa na trudność Iglicy 3 Tak, bo jest to odblokowanie technologii - pod tym względem 4 Tak 5 Tak 6 Tu różnie. To gra losowa więc różnie. 275 na koniec + załóżmy ok 75 w Iglicy czyli 350 (ale to różnie bo jak z bossa na 3 poziomie dostaniesz...
  14. Multikonta do Antycznych cudów

    Ja wypowiem się tak, że temat z multikami jest trudny i niezręczny nawet dla IG i dlatego go pomijają. Podzielmy konta w grze na dwa typy multiki i narmalni gracze. I teraz załóżmy że IG bierze się do roboty. Jak wygląda sytuacja? Ok 35% normalnych graczy dostaje bana za multi. (załóżmy, że...
  15. Farma Iglicy na nowym świecie ?

    Ja gram na 2 światach w iglicowych farmach rozdział 3 i robę ją negocjacami jedyna wada to że można się czasami zdenerwować jak ma się 3 razy pod rząd 50% na wygraną a i tak przegrywarz :P
Do góry