• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Luhasz

  1. Luhasz

    NIE BIERZEMY UDZIAŁU W PRZYGODACH

    Słuszne spostrzeżenia. Plan wykonany, Twór przestał być dochodowy więc zatacza koła - żadnego postępu ale za to więcej podstępu. I w taki sposób bojkot stał się dla wielu końcem... a szkoda.
  2. Luhasz

    NIE BIERZEMY UDZIAŁU W PRZYGODACH

    Więc zróbmy to! W pełni popieram, robi się z Nas (wstaw sobie co chcesz:)! U konkurencji można było bez wysiłku wygrać nagrody wartości kilkuset pln a IG za to za pln robi Nam przygody! To nie plemiona to elvenar, tu musi panować jedność. Chyb że zmieniamy taktykę teraz będziemy walczyć i...
  3. Luhasz

    Odrzucone Kupiec - propozycja zmian

    Zlikwidować prowizję - koniec %elvatu :D Dodatkowe towary oprócz tych podstawowych u kupca jest nie jednego gracza marzeniem ;)
  4. Luhasz

    Jak zwiększyć szybkość gry?

    Lub konto premium - opcja sterowanie porami roku:cool: Napisałem to bo nie dano mi dokończyć zdania i wypomniano ile diamentów kupuję (wątek z wymianą towarów za diamenty) Ciekawym odpowiadam proporcjonalnie do otrzymanej elektronicznej treści, usługi czy jak to się fachowo zwie... Nie mogę...
  5. Luhasz

    Jak zwiększyć szybkość gry?

    Myślę że to podstawowa sprawa, wszystko się kręci głównie wokół łącza, coś się aktualizuje - gra się zacina - gram również na telefonie, mam tam "darmowy" internet czyli 512kbit.... i oczywiście przeglądarkę puffina, może nie jest tak ładnie jak na komputerze czy płynnie ale jakiś dostęp jest do...
  6. Luhasz

    Odrzucone Diamenty za Towar ???

    A może potrzebujesz 500sz zwojów ? oddam za diament :) Rozumiesz o co mi chodzi ? Spaliłem na starcie ten temat. Niemiecki kapitał :P jak ja lubię to określenie ale niestety bolesne w skutkach :(
  7. Luhasz

    Zgłoszone Zadania Cyklu Sugerowanego czyli Festyn promocji ceny Towarów [+]

    Gdy zaczynałem grę - dostępne oferty były na poziomie 100-500szt , po roku 1-10k , pytanie gdzie te po 100 ? jak ma sobie radzić nowy gracz... Propozycja jest dobra , ja dodałbym jeszcze jakieś ograniczenie dla starych wyjadaczy np od ilości punktów rankingowych - brak dostępu do małych ofert
  8. Luhasz

    Odrzucone Diamenty za Towar ???

    Widzisz Jakubie , niektórzy tak już tak mają że nawet słownik nie pomaga żeby wykluczyć błędy... Napisanie składnie i bez błędów czegoś co bym chciał jest dla mnie wyzwaniem... coś powiązanego z dyslekcją ale za długo by to wyjaśniać, sondy edytować za bardzo nie mogę więc zostawiam błąd do...
  9. Luhasz

    Odrzucone Diamenty za Towar ???

    Witajcie, Dlaczego wymiana jak to ma miejsce w innej produkcji autora gry - monety za towar nie może funkcjonować i tutaj ? Myślę tutaj o podstawowych towarach jakie wymieniamy u kupca np: stal,kryształ,pył (wedle kto jaki bonus posiada) Ja (i na pewno nie tylko Ja) chętnie zamieniłbym nadmiar...
  10. Luhasz

    Odrzucone Koszt PW - obnizenie

    Serwus :) Choćby ten reset miał mieć miejsce raz w roku to jestem ZA! To rozwiązanie ma sens. Erendyll Midgard Empire
  11. Luhasz

    Hej ho!

    Jakubie! Widzisz, może jesteśmy na różnych rozdrożach życia, w różnych sytuacjach ale Twój wpis jest mi bliski, nie obojętny i bardzo bliski. Życzę Ci odwagi na każdy dzień i pogody ducha Towarzyszu! Erendyll Midgard Empire
  12. Luhasz

    Wiadomości Widmo

    Przykładowo mam 2960k w skarbcu czyli daleko do 7700k zbieram z motywacji ratusza 140k i licznik ani drgnie, podobnie zbiór za jednym zamachem z kilku rezydencji 100-200k mimo 4000k wolnego miejsca-licznik nie rusza. Pomaga zbieranie klikając jedną za drugą , wtedy monet przybywa, może to...
  13. Luhasz

    Wiadomości Widmo

    Witam. Zauważyłem błąd w wiadomościach PW bractwa, mianowicie jeśli ktoś usunie u siebie wiadomość kierowaną do wszystkich, to następne wiadomości pisane przez pozostałe osoby w usuniętym wątku już się nie pojawiają u tej osoby po za ikonką nadejścia wiadomości (1,2,3 itd) i trzeba temat...
  14. Luhasz

    Odrzucone Nie bonusowe manufaktury a PW

    Witam, skoro ciągle musimy się cofać do zrobionych rozdziałów aby wydać sporo pw na "poprawki" to może pora dostosować badania jako konieczne dla bonusowych manufaktur, jeśli ktoś sobie życzy posiadać inne to niech istnieje opcjonalna możliwość ich zbadania. Proszę skoro są wprowadzane tak...
  15. Luhasz

    Ważne [Komentarze] Za kulisami: Przebudowa systemu walk

    Pozbyłem się obozu, areny, zbrojowni-będzie jedna, koszary i sanktuarium. zyskałem miejsce na 3 bonusowe budynki produkcji, być może teraz już się nie da ale mi się udało, poczekam aż walki zaczną mieć sens.
Do góry