• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Rhivian

  1. Rhivian

    Dyskusja o wydarzeniu Ogród Królowej Wróżek

    Jaki stan zdrapki zastanę po zmianie dziennej nagrody w sytuacji, gdy przed zmianą mam połowę zdrapki odkrytej w tym nagrodę z dnia? Zresetuje się całość czy zostanie tak jak jest, a żeby się pojawiła nowa nagroda będzie trzeba przemieszać?
  2. Rhivian

    Bezpieczne losowanie

    @skrybik czyli ile wyszło tych bezpiecznych przemieszań? Podziel się jeśli już masz to policzone :)
  3. Rhivian

    Dyskusja o wydarzeniu Ogród Królowej Wróżek

    Te 100 łopat można odebrać tylko w jednym mieście?
  4. Rhivian

    Poprawki w interfejsie PB

    Co prawda jest to dodatkowa robota, ale można taką tabelkę zrobić np. w arkuszach google. Jeśli gracze by wypełniali regularnie to wszystkie informacje byłyby pod ręką.
  5. Rhivian

    Zbior odznak

    Byłoby super jakby to przeszło.
  6. Rhivian

    Poprawki w interfejsie PB

    Rzeczywiście, regulamin działu wymaga ankiety. Już poprawiłem. @Tajniakos, @Poziomek proszę byście nie przenosili tu wątków z innych tematów ani osobistych konfliktów związanych z grą ;) Zatrzymajmy się na dyskusji związanej z tematem. Zapraszam do dyskusji i do głosowania :)
  7. Rhivian

    Poprawki w interfejsie PB

    Witajcie. Mam propozycję dotyczącą przejrzystości interfejsu PB. Może się przyda na następną PB. W oknie głównym gdy kursorem najedziemy na ikonkę zadań przygody otwiera się menu z ilością zebranych elementów potrzebnych dla danej odznaki (rys. 1). Ilość zebranych odznak jest jednak w innym...
  8. Rhivian

    Bractwo Turniejowe - wolne miejsca

    Tak, dostałem nagrody. Musiałem tylko skrócić czas oczekiwania i podbić ostatnią prowincję żeby chociaż jedną zrobić z Wami. Dobrze że została mi jeszcze ta ostatnia do podbicia :D
  9. Rhivian

    Zadania - lista

    Dzięki. Szukałem na wiki i na forum ale tam nie trafiłem :)
  10. Rhivian

    Zadania - lista

    Czy jest gdzieś do pobrania lista (spis) zadań do wykonania? Zarówno tych jednorazowych, związanych z danym rozdziałem jak i powtarzalnych? Byłoby łatwiej ustawić sobie rozgrywkę żeby nie marnować bonusu za wykonanie zadania.
  11. Rhivian

    Bractwo Turniejowe - wolne miejsca

    Jam ci to sprawił :) Ale muszę przyznać że przyjęcia z takim boostem to się nie spodziewałem :D Szacun, potrafią zatroszczyć się o nowego.
  12. Rhivian

    Szukam bractwa

    W odpowiedzi na ogłoszenie dostałem propozycję w grze, tak więc już nieaktualne. Dzięki.
  13. Rhivian

    Liczymy do miliona.

    646
  14. Rhivian

    Szukam bractwa

    No więc tak ... bractwo na moim poziomie mógłbym spokojnie znaleźć i bez forum ;P Stwierdziłem jednak że spróbuję napisać tutaj i może znajdzie się jakieś bardziej zaawansowane bractwo które miałoby miejsce i chęć przyjąć początkującego, choć aktywnego gracza :) Regularnie udzielam pomocy...
  15. Rhivian

    Odrodzenie Kultu Feniksa - czy warto?

    Dzięki za wskazówki :cool:
Do góry