• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa ScandalousJac

  1. Usunięcie receptur na tworzenie artefaktów

    ja go zagralem i skonczylem po 12 dniach ale slabo w poruwnaniu do poprzedniego // a feniksy sprzedalem dwa soory wywalilem to i ten mi nie potrzebny połączono//Urdur
  2. Dyskusja o nowej rasie Ambasady

    zysk portalu to jest to mam 1500 a drugie tyle do dostawienia od 11 ukladu gram tylko na tym // koval jestem tu nowy ale masz duzego zwolennika we mnie jestem graczem ze sredniej polki czyli cos o tej grze wiem połączono//Urdur
  3. Usunięcie receptur na tworzenie artefaktów

    jarq a co dla graczy po 15 ukladzie czy ten ewent bez przyszpieszaczy i studni mial sens????
  4. UP! =] poszukuje chętnych do wspólnej zabawy

    ja jestem poza wai tez walcze iglica pelny poziom turek od 5000 do 9000 tys to ja
  5. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    mam500 tys many na zbyciu nie jara mnie ten budynek ale info ze od 20 wchodzimy w nowa rase to tak // mayder ja juz any nie potrzebuje połączono//Urdur
  6. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    HAHa wzielem przez przypadek mam 10 lepszych w magazynie bez kitu // za 19 eliksyrow go wzielem nawet na niego nie liczylem połączono//Urdur
  7. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    kiedy to wejdzie
  8. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    czy ktos cos wie na temat 16 ukladu bo doszly mie sluchy ze ma by i ci co maja odkryte ponad 500 prowincji dostana dwie dzialki ekstra ??
  9. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    mi ten ewent kompletnie nic nie dal lepsze budynki mam w schowku i tez powywalalem a to co bylo dobre zlikwidowali czyli studnie i przedewszystkim przyspieszacze az mi sie go nie chcialo robic
Do góry