• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

Status
Zamknięty.

Koval92

Kapłan
Nikt nie przewidywał, że oni tak zniszczą ewolucyjne budynki. Może ok, ograniczenie studni życzeń czy czasówek, ale nagrody główne?
Dla mnie to jest niepojęte. To nagroda główna ma zachęcać do aktywności w evencie, jeżeli gracz jest stratny stawiając ją zamiast innych budynków, to jaki jest jej sens?

Może niektórzy z nas już za daleko zaszli w grze żeby z tych nagród mieć jakikolwiek pożytek i dla nas już nic nie ma do zaoferowania...
 

blazius1

Paladyn
Niektórzy z dużych graczy mają wielki pożytek z postawienia ptaka Burzy. Ale tylko ci, co się połapali i potrzebowali ptaka Burzy.
Czyli naprawdę nieliczni. No i jeśli ktoś nie miał Ognistego, to też chwali sobie, to co zaszło.

Problem w tym że wcale chyba nie o to chodziło i że nad kolejnymi eventami nikt nie panuje.
 

DeletedUser4281

Guest
Po świętach gdzieś za tydzień będzie informacja podana w grze co do terminów, tyle udało mi się dowiedzieć.
I jak, wiemy już czy oficjalnie w czasie PB będzie możliwość wymiany artefaktów i może jeszcze krótko po?
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Myślę że informacją pojawi się pewnie koło soboty w tej sprawie.
 

DeletedUser4281

Guest
Myślę że informacją pojawi się pewnie koło soboty w tej sprawie.
W sobote będzie już po ptakach, jeśli ktoś nie zbierze dziś wszystkich artefaktów, a wyjdzie na to, że nie da się jednak ich wymienić.
Ja wiem, że to absolutnie nie jest oficjalna informacja, ale dziś na becie nie ma już przygód, a w ofercie akademii nadal mam recepty na wymianę artefaktów w obie strony. A więc nie można wykluczyć, że tak będzie i u nas :)
Rzeczywiście nie można tego wykluczyć. Chociaż oficjalnie podano, że nie będzie takiej możliwości na becie. Jak PB wejdzie na serwerach bez wymiany to powiedzą, że wkradł się bug na becie, a oficjalna wiadomość była przecież inna.
 

Koval92

Kapłan
Ponoć będzie niedługo alternatywa dla studni życzeń o mniejszej ilości diaxów, rozmiarze 2x2 i czasie działania 30 dni
 

mayder

Tancerz ostrzy
Ponoć będzie niedługo alternatywa dla studni życzeń o mniejszej ilości diaxów, rozmiarze 2x2 i czasie działania 30 dni

Jak diaxy będą lecieć tak jak do tej pory to nic to nie da, a nawet będzie gorzej. Jeżeli ten nowy budynek będzie jako nagroda dzienna w jakimś evencie to rozmiar i tak nie ma znaczenia. Z własnych obserwacji przy tym jak i w poprzednich eventach zdobywałem od 20 do 25 nagrod dziennych. Więc i tak wyjdzie na to że będzie mniej diamentów (chociaż dobre i to). Na plus to chyba jedynie to że będzie większa możliwość wciśnięcia takiego budynku gdzieś w głównym mieście no chyba że nie będzie wymagał drogi, ale na coś takiego nie ma co liczyć :p
 

ScandalousJac

Wędrowiec
mi ten ewent kompletnie nic nie dal lepsze budynki mam w schowku i tez powywalalem a to co bylo dobre zlikwidowali czyli studnie i przedewszystkim przyspieszacze az mi sie go nie chcialo robic
 

Koval92

Kapłan
Bo co to za event z którego w ogóle się przydatności nie ma. Niech dadzą budynki produkujące wojsko specjalistyczne, coś takiego a nie 20 daily jedna gorsza od drugiej, wszystkie fatalne pod względem pop/kult. Większy pożytek z zaklęć magicznej produkcji czy jednostek wojskowych, niż z 14 budynków których nie postawisz...
 

ScandalousJac

Wędrowiec
czy ktos cos wie na temat 16 ukladu bo doszly mie sluchy ze ma by i ci co maja odkryte ponad 500 prowincji dostana dwie dzialki ekstra ??
 

Koval92

Kapłan
Niedługo, pewnie spróbują przed majowym eventem, 100% daty nie powiemy bo to oni decydują.

W ogóle to dzisiaj jakiś kosmiczny budynek na manę jest
Płonący basen 1050/h
Lawowe jajo 1333/h
No ale chyba jednak przelicznik korzystniejszy dla basenu który jest 4x3.
 
Ostatnia edycja:

ScandalousJac

Wędrowiec
HAHa wzielem przez przypadek mam 10 lepszych w magazynie bez kitu
//
za 19 eliksyrow go wzielem nawet na niego nie liczylem

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

mayder

Tancerz ostrzy
Niedługo, pewnie spróbują przed majowym eventem, 100% daty nie powiemy bo to oni decydują.

Dzisiaj ogłoszone że w poniedziałek 20 kwietnia wchodzi do nas nowa rasa.


W ogóle to dzisiaj jakiś kosmiczny budynek na manę jest, z tego wynika, że najlepszy w grze...
Wg elvenarchitecta miał tyle dawać w 48h a daje w 24h... O wiele mocniejszy niż płonący basen czy chata many...

W grze pokazuje 48h a przynajmniej tak jest w inwentarzu, nie wiem jak jest po postawieniu bo nie mam potrzeby go stawiać.

Screenshot_2020-04-17-20-05-11-574.jpeg
 

Koval92

Kapłan
Dzisiaj ogłoszone że w poniedziałek 20 kwietnia wchodzi do nas nowa rasa.




W grze pokazuje 48h a przynajmniej tak jest w inwentarzu, nie wiem jak jest po postawieniu bo nie mam potrzeby go stawiać.

View attachment 1709

Tak miałem błąd wyświetlania. Widzę już ok.
Wynika, że daje więcej many niż basen ale jest większy, w przeliczeniu chyba jednak basen mocniejszy.

Wow juz teraz w poniedziałek? Przegapiłem to info, dzieki!
 

ScandalousJac

Wędrowiec
mam500 tys many na zbyciu nie jara mnie ten budynek ale info ze od 20 wchodzimy w nowa rase to tak
//
mayder ja juz any nie potrzebuje

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry