• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Tarczel

  1. Tarczel

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    280 to raczej bez dokupowania i bez popielatego na luzie do zrobienia jak ktoś się nastawił tylko na zbieranie kotów.
  2. Tarczel

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Świetny ten Szaman będzie pod turnieje, dobrze, że mało osób walczyło to na luzie wpadła złota liga
  3. Tarczel

    Dyskusja o zmianach w Antycznych Cudach

    Skoro każdy potrafi to sprawdzić (i to już na drugi dzień od wprowadzenia limitów) to dlaczego nie mogą one być jawne bez kombinowania?
  4. Tarczel

    Muzyka w aplikacji mobilnej

    To teraz popsuli jeszcze czat po minimalizacji aplikacji. Co jeszcze zepsujecie przy kolejnych aktualizacjach?
  5. Tarczel

    Powiadomienia - rozdzielenie informacji

    Jeżeli już by miała być zmiana to można by było jeszcze dodać powiadomienie, że jakiś cud jest gotowy do rozbudowy oraz że budowa jakiegoś budynku uległa zakonczeniu.
  6. Tarczel

    Powiadomienia - rozdzielenie informacji

    A może dodać w powiadomieniach: kto i ile włożył w nasze cuda? Dla mnie by się to bardziej przydało niż to, że ktoś mi dał łapkę.
  7. Tarczel

    Muzyka w aplikacji mobilnej

    A ja przez wyciszenie muzyki bo można oszaleć. Szczególnie jak muszę czasto przeskakiwać między aplikacjami bo to mail jakiś trzeba wysłać, to w innym programie podziałać. Może ktoś w końcu naprawi ten błąd?
  8. Tarczel

    Muzyka w aplikacji mobilnej

    Na telefonach (android) po zminimalizowaniu aplikacji z grą a następnie ponownym uruchomieniu gry z aplikacji działających w tle uruchamia się kolejna muzyka. W efekcie w grze mamy uruchomiona tą samą muzykę po kilka razy z przesunięciem czasowym. Obecnie trzeba zamknąć aplikacje przez...
Do góry