• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Powiadomienia - rozdzielenie informacji

Czy rodzielenie informacji w panelu "Powiadomienia" w zakładkach jest korzystne?


  • W sumie głosujących
    35

Jadek

Wędrowiec
Jestem na Tak, oddzielenie handlu by się przydało w powiadomieniach, tyle że hmm...... Jeśli będziemy motywować osoby z bractwa przez panel bractwa ( flaga ) a tak zapewne wiele osób robi, lub kwestia zmiany nawyków, to można usunąć z listy powiadomień tą informacje. Tym samym zyskujemy max do 25 miejsc ( ilość osób w bractwie ) w limicie powiadomień, w tym na handel. Być może tym razem wystarczy "coś"usunąć aby niczego nie dodawać.
 

Tessi

Zwiadowca
Jestem na Tak, oddzielenie handlu by się przydało w powiadomieniach, tyle że hmm...... Jeśli będziemy motywować osoby z bractwa przez panel bractwa ( flaga ) a tak zapewne wiele osób robi, lub kwestia zmiany nawyków, to można usunąć z listy powiadomień tą informacje. Tym samym zyskujemy max do 25 miejsc ( ilość osób w bractwie ) w limicie powiadomień, w tym na handel. Być może tym razem wystarczy "coś"usunąć aby niczego nie dodawać.

Nie do końca :)
W powiadomieniach jest ta informacja ważna ze względu na to, że tam pojawia się informacja KIEDY dany gracz z bractwa motywował. W ten sposób, co jest ważne w bractwach, które motywacji pilnują, można w prosty sposób sprawdzić, kto w danym dniu motywował i w ten sposób można sprawdzać systematycznie aktywność gracza pod tym względem.
//
A może dodać w powiadomieniach: kto i ile włożył w nasze cuda? Dla mnie by się to bardziej przydało niż to, że ktoś mi dał łapkę.

To też jest cenna informacja i, oprócz tych, które wymieniłam, można by również umiejscowić w Powiadomieniach.

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Tarczel

Wędrowiec
To też jest cenna informacja i, oprócz tych, które wymieniłam, można by również umiejscowić w Powiadomieniach.

Jeżeli już by miała być zmiana to można by było jeszcze dodać powiadomienie, że jakiś cud jest gotowy do rozbudowy oraz że budowa jakiegoś budynku uległa zakonczeniu.
 

Lanariko

Szef kuchni
Brakuje mi trzeciej opcji. Jestem na tak, ale nie koniecznie uważam ze potrzebne są te wszystkie zakładki. Na pewno oddzielenie kupca od motywacji, ale już dwie zakładki na motywacje, oddzielna dla współbraci i oddzielna dla sąsiadów? A po co? Członków bractwa nie znasz? Czy sąsiadów nie będziesz motywować?
I te 4 abcd - tego nie do końca rozumiem wszystkie a,b,c i d mają być w zakładce 4 razem? czy jakoś oddzielnie w pozdakładkach?
Generalnie jeśli o mnie chodzi to 3 zakładki to max
1.kupiec
2.motywacja
3. pozostałe
stanowczo jestem na nie jeśli to ma być więcej niż 3, max 4 zakładki.

A może dodać w powiadomieniach: kto i ile włożył w nasze cuda? Dla mnie by się to bardziej przydało niż to, że ktoś mi dał łapkę.
Takie powiadomienie już istnieje - otwieramy rzeczony cud i mamy pełną listę ludzi, którzy coś tam dołożyli....
Jeżeli już by miała być zmiana to można by było jeszcze dodać powiadomienie, że jakiś cud jest gotowy do rozbudowy oraz że budowa jakiegoś budynku uległa zakonczeniu.
To ile już mamy "rozpoczętych lub uzupełnionych cudów" powinno już dawno zostać przez twórców gry rozwiązane, ale nie poprzez dokładanie dodatkowej zakładki a przez poprzez ulepszenie sposobu, w jaki się pokazują na liście w naszym mieście, o co walczę już od dawna i coraz bardziej czuje ze to walka z wiatrakami.
A co do powiadomienia o tym, że skończył ci się budować budynek w mieście, na czas budowy to zmienia się jego wygląd - łatwo sie zorientować ze budowa się skończyła, chociażby patrząc na ten budynek....
 

Zarie

Zwiadowca
W 100% zgadzam sie z Lanariko. Wstrzymam sie od głosu gdyz nie chce głosować na aż tak szczegółowe rozdzielanie informacji bo jest nie potrzebne a z drugiej strony mniej szczegółowe rozdzielenie by się przydało. Wszelkie info o cudach jest kompletnie zbędne oraz segregacja pomocy na czlonkow bractwa i sasiadow tez jest bez sensu. Mogleś dodać jeszcze 3 opcje do ankiety np "to dobry pomysł ale w innym wydaniu" ;)
 
Do góry