• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!
Urdur

Ostatnie aktywności Posty O mnie

• Urdur
      Urdur odpowiedział w wątku Nowe wyprawy.
      @Krzysztof007 zajrzyj proszę najpierw tu: klik i edytuj swój pomysł, tak aby spełniał wymogi formalne tego działu.
    • Urdur
      Urdur odpowiedział w wątku Uwaga na tego gracza.
      @Andrzej M jeśli osoba przejęła czyjeś konto, to należy to zgłosić do Supprtu. Jeśli osoba gra na PL1 to tam możesz założyć odpowiedni...
    • Urdur
      Urdur odpowiedział w wątku Dyskusja o nowej funkcji Kocioł.
      Ja tylko proszę Was: bez osobistych przytyków. Każdy ma prawo do swojego zdania :)
    • Urdur
      Urdur zareagował/a (a) na post użytkownika Charlene w wątku Co się dzieje z Elvenstats??, używając Lubię to Lubię to.
      Nie wiem czemu pytacie na forum, skoro to strona zewnętrzna i na ich stronie jest możliwość kontaktu, więc nie lepiej napisać do nich...
    • Urdur
      Urdur odpowiedział w wątku Witam.
      Hej, miłej zabawy :)
    • Urdur
      Urdur zareagował/a (a) na post użytkownika stapa11 w wątku Ostrzeżenie, używając Lubię to Lubię to.
      DJ przyhamuj trochę. Uwaga dotyczyła gracza wowis, który jest aktywny i pewnie dawno zapomniał, że zrobił jakiś nietakt. IMHO jeśli...
  • Wczytywanie…
  • Wczytywanie…
Do góry