• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Zabije

  1. Zabije

    Problem z ladowaniem gry

    Dalej jest to samo.
  2. Zabije

    Szukam bractwa iglicowo - turniejowego

    W "10skrzynka" Jest wolne miejsce, możesz napisać :)
  3. Zabije

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    No raczej nie. Diamentów nie daje.
  4. Zabije

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    @Charlene dzięki za wszystkie informacje z feniksem :) dobra robota jak masz jakieś wyliczenia, chętnie spojrzę.
  5. Zabije

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Obstawiam że efekt karmienia będzie dawał dodatkowe zdrowie jednostek. Ogólnie wygląda bardzo spoko :)
  6. Zabije

    Dyskusja o wydarzeniu Zakazane Ruiny

    Tak, jest to normalne.
  7. Zabije

    Rynek Skrzynek a... łańcuszki?

    Ja tam lubię sobie poklikać, jeżeli będąc aktywnym mogę zgarnąć dodatkowe pw, to dla mnie na plus :) bractwo ma aktywnego gracza który robi dobre wyniki w turnieju a ja z tego tytułu mam dodatkowe Pw.
  8. Zabije

    Rynek Skrzynek a... łańcuszki?

    No nie bardzo, bo załóżmy że robisz w turnieju 10000 punktów a reszta graczy po 4000 to kto zgarnie najlepsze skrzynki? W łańcuszku najlepiej mają aktywni gracze :)
  9. Zabije

    Rynek Skrzynek a... łańcuszki?

    Chodziło mi o osobę z bractwa
  10. Zabije

    Rynek Skrzynek a... łańcuszki?

    To i tak łańcuszek mi się lepiej kalkuluje :)
  11. Zabije

    Rynek Skrzynek a... łańcuszki?

    To łańcuszek jest lepszy :) Wrzucam np. 200pw do sąsiada, jestem pierwszy na liście, dostaje zwrot 200pw plus pw ze skrzynki no to jestem na plus. Zdecydowanie łańcuszek :D
  12. Zabije

    Rynek Skrzynek a... łańcuszki?

    Mam pytanko, tak czytam co tu piszecie i się zastanawiam :D Chodzi o rynek skrzynek, załóżmy że mamy skrzynkę u sąsiada 25pw, to wrzucam 25 pw?
  13. Zabije

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Słabo, brak mi jednego artefaktu.
  14. Zabije

    Black Week

    Nie ukrywam że liczę na jakiś budynek z Event'u za diamenty :)
  15. Zabije

    Specjalizacja turniejowa - poradnik

    Sporo wiedziałem :) ale tak prostej rzeczy jak karmienie niedźwiedzia po ukończeniu szkoleń w budynkach wojskowych, już nie. Tak sobie popatrzyłem i można oszczędzić jednego dnia 60 h . Mam też pytanko czy można szkolić jednostki wojskowe bez wcześniejszego zbioru ?
Do góry