• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Artefakty

kasia7555

Wędrowiec
Pisałam do zespołu odpowiedzialnego za obługę gry w sprawie artefaktów
kiedy będzie opcja przerabiania w akademii magii ?
czy będzie można zdobywać różne artefakty w iglicy ?
wiadomo trafiają się nam - graczom artefakty (ewenty, przygody bractw czy obecnie w iglicy artefakty feniksa) i zalegają w inwentarzu a przecież można by było wrzucić opcję przeróbki w akademii - już taka opcja była i nie wiem dlaczego jej już nie ma ???
W odpowiedzi dostałam info , że czekają na reakcje innych graczy i będą to rozważać więc prośba do wszystkich którzy chcą zmian -wniosek - musi być pełna mobilizacja żeby zechcieli coś zmienić .
Przecież wszyscy chcemy mieć jakąś przyjemność z gry a nie tylko zniechęcenie z odkładających się w inwentarzu artefaktów
Pozdrawiam
 

Koval92

Kapłan
No są teraz artefakty w iglicy - masz szczęście zdobędziesz i 30
nie masz szczęścia zdobędziesz 0
Nikt nie protestował to weszlo to w tej formie na live
Nie potrafią tu gracze otworzyć buzi do swojego CMa który powinien to oprotestowywać do centrali to mają to co jest.
 

Poziomek

Rycerz
i dlatego pomysl jegomoscia o 'wymianie' zalegajacych budowli/przedmiotow w inwentarzu na specjalna walute powinien byc propsowany-doszla by kolejna szansa na pozyskanie budowli/artefaktow i innych przedmiotow . Wielu z Was moglo by w koncu rozbudowac: chatke z piernika, niedzwiedzia, feniksa sowe i inne cuda - bo obecnie jak ktos nie zalapal sie aby skompletowac je w czasie przeszlych eventow to musi czekac pol roku rok albo i wiecej na kolejna szanse (odliczajac znowu R N G)
 

Koval92

Kapłan
i dlatego pomysl jegomoscia o 'wymianie' zalegajacych budowli/przedmiotow w inwentarzu na specjalna walute powinien byc propsowany-doszla by kolejna szansa na pozyskanie budowli/artefaktow i innych przedmiotow . Wielu z Was moglo by w koncu rozbudowac: chatke z piernika, niedzwiedzia, feniksa sowe i inne cuda - a teraz jak ktos sie nie zalapal to musi czekac bog wie ile i nawet jak juz sie pojawi opcja w evencie to musi modlic sie o rng:)

Chatke z piernika to ja miałem oferte za 320 zł żeby kupić z artefaktami czy coś, w "nagrode" za wbicie Sowy na poziom 10
Pewnie dlatego nie ma artefaktów ani drugiej podstawy do stworzenia, chcą żeby ludzie kupili, ale dają niemieckie ceny na polski rynek

Tak to może sie zdarzyć, że w przyszłości zdobędziesz artefakty ale nie ma drugiej podstawy do ulepszania (ja mam tak ze Stonehenge) albo masz podstawy ale nie ma więcej artefaktów (tak mam z jedną syreną od lipca 2019)
 
Pisałam do zespołu odpowiedzialnego za obługę gry w sprawie artefaktów
...
czekają na reakcje innych graczy i będą to rozważać więc prośba do wszystkich którzy chcą zmian -wniosek - musi być pełna mobilizacja żeby zechcieli coś zmienić .
Masz sporo racji, wiec choc juz w wielu watkach na tym forum wypowiadalem sie na ten temat, to powtorze to i w tym temacie.
Jak najbardziej uwazam za potrzebne, a w dluzszej perspektywie wrecz za konieczne, by gracze (szczegolnie ci mlodsi stazem) mieli regularnie mozliwosc wymiany jednych artefaktow na inne. W domysle chodzi o wymiane nowszych artefaktow na te starsze, potrzebne do wyewoluowania szczegolnie wartosciowych budynkow ewolucyjnych z przeszlosci. Tak samo regularnie (a nie co rok) powinna sie pojawiac mozliwosc wytworzenia w Akademii Magii podstawy tych budynkow.

Przeciez gracze nie dostawaliby tych starszych artefaktow za darmo !!!
Najpierw musieliby zdobyc te nowe artefakty, ktore z nieba przeciez nie spadaja, a dopiero potem je wymienic na starsze i to zapewne po niekorzystnym przeliczniku. W ten sposob rezygnowaliby tez z mozliowsci postawienia tych nowszych budynkow ewolucyjnych. To wcale nie byloby nieuczciwe wobec starszych stazem graczy, jak probowalo to argumentowac IG przy ktorej okazji. Wiekszosc starszych graczy posiada juz te stare budynki ewolucyjne i moga zdobywac i ewoluowac nowe, a nowi gracze musieliby z tej ostatniej mozliwosci zrezygnowac, chcac postawic stare budynki. Czyli starsi gracze tak czy inaczej zachowaliby przewage. Przeciez tu chodzi tylko o przynajmniej czesciowe wyrownanie szans !!!

Mnie samemu to niepotrzebne, ale jestem jak najbardziej za !!!
 

RoRany

Wędrowiec
Jestem za ... lecz gdzie taki wniosek jest ??? podeślijcie.. Lub ktoś musi go po prostu stworzyć ;))
 

blazius1

Paladyn
Potrzebne jest tu rozwiązanie kompleksowe. Tj. nie tylko danie możliwości wymiany artefaktów nowszych na starsze, ale równocześnie także pozbycie się artefaktów z nagród w Iglicy.
Wprowadzenie takiej wymiany nowych na stare, z pozostawieniem obecnego systemu nagród w Iglicy, z artefaktami średnio starymi poutykanymi losowo tu i ówdzie w Iglicy, mijałoby się z celem.
Szczególnie dzisiaj, świeżo po rewolucji systemu kosztów podnoszenia cudów.
 
Do góry