• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Padły serwery

    Od 11 pojawia sie "Błąd" - Ups, coś poszło nie tak! Android 14 oraz PC Firefox 121 "Bład serwera" na 15/31
  2. Niezbalansowanie Fortecy zemsty

    Czy to celowe ze do stworzenia Ostatecznych Stworów potrzeba tyle samo białej magi i czarnej ? Pojemnosc Fortecy jest wieksza o 20% w przypadku białych wiec zmusza to do tworzenia Stworów z udziałem stworów Nocy aby zużycie pojemnosci magii była w miare wyrównana. Ilosc potrzebnych stworów nocy...
  3. Manufaktura żywiołakowa

    Jest literówka w "żywiołakowa Maufaktura marmuru" w wyniku czego nie mazna jej wyszukać w w Inwentarzu po "manu"
  4. Naprawione wrota wymiaru lvl 2

    Zle wyświetlają się Wymagane towary dla próby Ognia i próby Fali- wszystkie 3 po 1. Produkcja się ok ( pobiera się tyle ile trzeba)
  5. Orki w terenach trenigowych

    Kiedy zamierzacie zmienić "walute" szkolenia obu orków w Terenach treningowych? Bez tego Tereny są przydatne tylko w 3/5 bo nie będę marnował 24h produkcji orków w ciągu 3h szkolenia. W niższych rozdziałach nawet i to jest niemożliwe. Dajcie młotki albo w każdej epoce coś innego. Pytam zwłaszcza...
  6. To nie błąd Losowść karmy w akademi

    Witam Od około 2 miesięcy w Akademi losuje tylko karmę z Eliksifow i Klejnotów. Nie pojawiają mi się żadne inne relikty. Czy mogę prosić o kopnięcie maszynki. Losowość pozostałych jest w miarę w normie ( ostatnio Panda mnie spamuje raz na dzien ale że nowa dam jej czas ) Pozdrawiam Skuter
  7. Naprawione Apka - błędna prezentacja produkcji w akademi rasy XV

    Czesc Aplikacja błędnie prezentuje produkcje z Akademii ( budynek rasy). Nie sumuje bonusu Sali rady i Gildi Kupieckuej. W Samej sali jest ok. Na www też ok
  8. Kiedy naprawicie losowosc w Akademii i Event?

    Od zdaje sie 2 wersji gry ( chyba zmiany z 8h na 6h ) w Akademi rotuje mi tak z 1/4 dostepnych receptur( w tym tylko 2 karmy), podobnie w evencie tak 8 z 24 zadan w puli ( za 80 kluczy). 8 raz dostac Zwiad przestaje byc śmieszne (czesto pod rząd ).
  9. To nie błąd zniknęła smocza manufaktura klejnotow

    Cześć 2 dni temu zaginęła smocza manufaktura klejnotów , na szczęście "niewidzialna" nadal produkuje. Proszę o przywrócenie Apka 1.84.3-22 Wersja 1.85. Android 6
  10. To nie błąd Animacja po walce (apka)

    Proszę o wyłączenie animacji po walce która trwa około 3s. Nie zamawislem jej i animacje w ustawieniach PC mam na LOW. Jak ktoś chce to proszę bardzo. Proszę też o powrót do szybszego "przemieszczenia" na kolejną prowincje - teraz gra "myśli" z 2s. PS. Nie macie się czym zająć? Tak trudno...
  11. Apka - błedna prezentacja szkolonych jednostek w Koszarach

    Wersja gry: v1.73. i 1.74 Świat gry: PL1 Przeglądarka + wersja: APKA System operacyjny: Android Nazwa konta: skuter Elfy czy Ludzie: Ludzie Powtarzalność: 5/5 (1/5 = raz; 2/5 = losowo; 3/5 = czasem; 4/5 = często; 5/5 = zawsze) Opis sytuacji: Chcąc wyprodukować dowolną jednostek w Apce...
  12. Potwierdzone Błedne wyświetlanie ilości Towarów w budynkach zestawowych [24080]

    Czesc Błednie wyswietlaja sie składowe ilosci towarów w obu zestawach z ostatniego eventu. "Bonus z reliktów" jest nieadekwatny - dobra jest wartość suma Produkcji i antycznego cudu. Liczba faktycznie dodawanych co 24h surowców jest ok
  13. To nie błąd Różna szybkość szkolenia w Koszarach

    Chyba coś sie stało z szybkością szkolenia w koszarach - jest rożna dla rożnych jednostek ( a zawsze była ta sama) Nie wiem czy bład od ostatniej wersji ale dość nowy. Szkolenie 3380 barbarzyńców trwa u mnie 56:20min ( iglica 11 - prędkość szkolenia 363, koszary 29 ) natomiast 563 kanonierów...
  14. To nie błąd limi motywacji ratusza 2 940 000

    witam zauwazylem to wczesnie ( co najmniej 2 aktualizacje temu ) ale teraz zweryfikowalem ze po osiagnieciu 2940000 motywek na ratusz reszta idzie w piach. Nie jest to blad wyswietlen. prosze o zgloszenie
  15. Aplikacja mobilna

    Zgłoszenie błędu aplikacji mobilnej pl 1.41 Po ściągnięciu gry w całości nie jestem w stanie włączyć gry poprzez "transmisji danych" działa wyłącznie po Wifi. Wyskakuje komunikat "pobierz dodatkowa zawartość " oraz że zalecana jest transmisji po Wifi ( jak rozumiem w celu dociągnięcia hotfixów...
  16. Limit ekspansji

    Witam Czy przewidywane jest powiększenie limitu ekspansji z 60 na wyżej - ja już dobijam do 457 prowincji ( 60 ekspansja). Później wyświetla sie już "0" do kolejnej ekspansji
  17. Naprawione Błedny koszt ekspansji [błąd wyświetlania]

    Witam chciałbym zgłosić problem z kosztem ekspansji 35. Pokazuje mi sie że wynosi ona "16000K ulokuj" Wcześniej była chyba 8000K ale brakowało mi dóbr orkowych prosze o przywrócenie starej wartości bo 16000K bedzie w ratuszu po lesnych elfach Pozdrawiam Skuter
  18. Problem z logowaniem

    Witam Dziś 8.09 około 12 wylogowało mnie ( chyba pierwszy raz poza aktualizacja gry) i od 30 min nie moge sie zalogować. Klikam w serwer Arendal i dostaje "biały screen" z jakimś dziwnym tokenem...
  19. Ulepsz 3 budynki do 6 poziomu

    Witam Czy w zadaniu "Ulepsz 3 budynki do 6 poziomu" chodzi o manufaktury? Jesli tak dlaczego tak nie napisano tylo uzywa sie słowa budynki? Nagroda 25000zł 5000 młotki Pozdrawiam
  20. Bład zadania 5 reliktow: krysztalu lub Zwoju

    Witam Cos jest nie tak z tłumaczeniem zadania. - Ukończ Prowincje - Zdobądź 5 Reliktów: Kryształu lub Zwoju Wywalczyłem 4 kryształy i pkt zostały zaliczone, natomiast negocjacja zwoju nie dodała zaliczenia ( nie dodała pkt). Najwyrazniej nie chodzi o zwoje ale coś innego gracz: skuter Świat...
Do góry