• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd Różna szybkość szkolenia w Koszarach

skuter

Zwiadowca
Chyba coś sie stało z szybkością szkolenia w koszarach - jest rożna dla rożnych jednostek ( a zawsze była ta sama) Nie wiem czy bład od ostatniej wersji ale dość nowy.

Szkolenie 3380 barbarzyńców trwa u mnie 56:20min ( iglica 11 - prędkość szkolenia 363, koszary 29 ) natomiast 563 kanonierów właściwe ( według mnie 1:43h) Albo barbarzyńców zaokrągla w dół do 1s albo jednostki lekkie ( rozmiar 1 ) liczy niepoprawnie. Magowie ( rozmiar 4) tez sa budowane szybciej 1:38h . Jestem w Żywiołakach, zbudowałem portal ( moze to tez ma jakis zwiazek )

koszary.jpg
koszary2.jpg
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser626

Guest
Czas szkolenia się zmienia zależnie od budynków i bonusów, nigdy jednak nie był taki sam dla wszystkich jednostek. Najszybciej szkolą się lekkie jednostki i lekkie strzelające, nieco wolniej magiczne i najdłużej ciężkie i ciężkie strzelające.
 

skuter

Zwiadowca
to dlaczego u najemników Zwiadowcy rozmiar 1 szkoli się tyle samo co Żaba rozmiar 4? Chyba gdzieś jednak algorytm szwankuje, albo jest mocno nieintuicyjny
 

DeletedUser626

Guest
Szkolisz oddział, a więc różną ilość jednostek zależnie od typu. Zwiadowca szkoli się szybciej, ale jednostek szkoli się więcej, może być więc tak, że jakaś jednostka jest szkolona 4x dłużej ale jest 4x większa i czas będzie ten sam dla 100 zwiadowców i 25 żab, ale nie jest to reguła.
 
Do góry